Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spis moich żartów które znam


Gość Revlix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warzywo

 

Przychodzi mąż z żoną do restauracji, siadają przy stoliku i podchodzi kelner:

 

- co podać?

Mąż - Ziemniaki i Kotlet Schabowy

- A warzywo?!

- Aaaa... Ona, to samo co ja

 

Waga

 

Stoi sobie Miś z Królikiem i nagle Miś pyta się Królika:

 

- Ej Królik ile ważysz?

- 20 kg

- Nie, no bez jaj!

- A bez jaj, to 15

 

Jabłka

 

Jaś przychodzi do domu z workiem pełnego jabłek i matka pyta się Jasia:

 

- Jasiu! Skąd żeś, to wziął?!

- Od sąsiada

- A czy sąsiad o tym wie?

- No pewnie! Przeciesz mnie ganiał

 

Mężczyzna

 

Czym się różni Telefon od Mężczyzny

 

niczym

 

Bo albo zajęty albo nie odpowiada...

 

Wiedźma

 

Czym się różni Wróżka od Wiedźmy?

 

gdzieś tak z 20 letnią różnicą wieku

 

Downy

 

W pewnej wsi była sobie szkoła dla dzieci upośledzonych - downy innymi słowy. Dyrektor postanowił ucznią zakupić nowy basen. Gdy wykopali dziurę i wstawili owy basen downy bez wahania korzystają z nowego dobytku i wskakują do niego. Nagle Dyrektor pyta się dzieci:

 

- Cieszycie się z nowego basenu?

- Cieszmy, Cieszymy

- A czy pozwolicie napełnić go wodą?

 

Baba u lekarza

 

Przychodzi Baba do lekarza ze śrubą w uchu i doktor się pyta jak, to się stało:

- Chciałam posłuchać Heavy Metal'u

 

Nivea

 

W szkole Jasia zaczęto reklamować różne kremy, pomydła i takie tam. Raz z kolegą Jaś siedząc na ławce powiedział:

 

- To nie działa

- Właśnie, że tak! - odpowiedział kolega

- Chcesz się założyć?

- Dobra. O Batona

- OK

 

Jaś wstaje podchodzi do pani która, reklamowała akurat krem Nivea. Pyta się:

 

- Przepraszam czy, to jest krem odmładzający?

- Tak

- Używa pani tego?

- Hmmm... Prawie każdego dnia

 

Jaś odwraca się do kolegi

 

- Mówiłem...

 

Miś

 

Rodzice dają 50 złotych Jasiowi i mówią:

 

- Jasiu oszczędzaj te pieniądze, bo musi starczyć nam na cały miesiąc

 

Jasiu pomyślał, że pójdzie do galerii handlowej. Po przyjściu widzi na wystawie pięknego dużego misia, pyta się kasjerki ile on kosztuje:

 

- 50 zł - odpowiedziała kasjerka

Tak więc Jasiu kupuje misia

 

Idąc tak przez hale galerii Jaś napotyka znajomą Ciocie z kochankiem i idzie z nimi do domu.

 

Już w domu Cioci...

 

Ciotka słysząc męża wracającego z pracy chowa Jasia, kochanka i misia w szafie. Jaś mówi do kochanka:

 

- Kup pan misia

- Nie mam teraz czasu

- Kup pan misia, bo będę krzyczeć

 

Kochanek kupuję misia

 

- Daj pan misia

- Ale przed chwilą go od ciebie kupiłem

- Daj pan misia, bo będę krzyczeć

 

I tak w kółko daj pan misia, kup pan misia, daj pan misia, kup pan misia. Jasiu zadowolony wraca z kilkoma tysiakami w kieszeni i matka widząc go krzyczy:

 

- Na pewno kradłeś idź się wyspowiadać!

 

Jaś udaje się do kościoła, podchodzi do konfesjonału i:

 

- Ja w sprawie misia

- Mówiłem ci kurwa, że nie mam już pieniędzy!

 

END

Opublikowano

Nie są to wszystkie dowcipy które znam, ale nie chciało mi się pisać ;3

Opublikowano

O fryzjerach - Fryzjer do klienta - Pan to już chyba u nas był?- nie,niestety,to jest wojenna rana.

----

Fryzjer do klienta - Chciałbym zapytać pana,jakie są pańskie polityczne przekonania?-Dokładnie takie same jak pańskie.-Ale,przecież pan nie zna moich przekonań.-No tak,ale pan ma w ręku brzytwę.

---

15-latek przychodzi do fryzjera i siadając na fotelu mówi - Golenie proszę.Fryzjer wszystko przygotował,ale nie zaczyna golenia.-Na co pan czeka? - pyta 15-latek.-Na zarost-odpowiada fryzjer.

----

Facet baraszkuje w łóżku z piękną blondynką.Nagle dziewczyna pyta - Ale nie masz AIDS,co?=Oczywiście,że nie.-Dzięki Bogu!.Nie chciałabym znowu tego złapać.

---

Moja dziewczyna chciała,żebym zaskoczył ją czymś w walentynki.No to jak pójdę z jej siostrą do łóżka,powinno załatwić sprawę.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Blondynka przychodzi wieczorem do domu.Nagle słyszy jakieś odgłosy dobiegające z sypialni.Otwiera drzwi i widzi swojego męża w łóżku z kobietą.Podbiega do komody,wyciąga rewolwer,odbezpiecza go,przykłada sobie do skroni...Nagle mąż krzyczy-kochanie nie rób tego,ja ci zaraz to wszystko wytłumaczę.Żona odwraca się do męża i krzyczy ze wściekłością - Zamknij się!!.Zaraz będziesz następny.

---

Dzwoni blondynka do koleżanki - Mój mąż wziął 400 zł i powiedział,że idzie na dziwki.Jest u Ciebie?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ten o ' downach ' najbardziej żałosny, nie rozumiem jak można się nabijać z czyjejś niepełnosprawności....

Szczerze, to nie uśmiałem się przy żadnym z wymienionych ' żartów '

nie ma mnie tu

Opublikowano

Ten o ' downach ' najbardziej żałosny, nie rozumiem jak można się nabijać z czyjejś niepełnosprawności....

Szczerze, to nie uśmiałem się przy żadnym z wymienionych ' żartów '

 

Kompleks?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W klasztorze nagle otwierają się drzwi i wpada do środka młoda zakonnica.Biegnie prosto do matki przełożonej.- Matko przełożona zgwałcili mnie,co robić? -Zjeść cytrynę- mówi matka.-Pomoże ? -Pomoże,nie pomoże,ale przynajmniej ten uśmiech zniknie.

-----

Rozmawiają dwie koleżanki.Mam wspaniałego męża,nie pije,nie pali,nie interesuje go piłka nożna,nawet mnie nie bije. Na to druga - Dawno został sparaliżowany?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...