Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Pomóżcie mi z VPS z eXone.pl


Adrian838

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż tak kupiłem serwer VPS na exone został on juz założony dałem uruchom i teraz pytanie wszystko chodzi ale jak ja mam wejsc na niego ?, oczywiscie poprzez system zdalny bo mam go z XP-kiem. Host vSphere: --- czy to jest to co mam wpisac jako Komputer przy pulpicie zdalnym ? bo jak wpisuje to wyskakuje błąd takjakby ze strony eXone. Proszę o pomoc !

Opublikowano

hmmm może cos zle wpisujesz ?.

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

Może ma coś zle Zainstalowane ?.

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

A ja mam problem z vpsem gdy puszcze 1 konto nie moge puscic 2 bo zamiast nazwy pokazuje sie id i 0 hp pomoże ktos?

za mało ramu zostało by obsłużyć program (kbota) - sprawdź czy czasem w procesach systemu nie masz czegoś w tle włączonego... wywal co zbędne i wtedy spróbuj albo dokup ram do VPS-a

Opublikowano

Masz zablokowane łączenie przez pulpit zdalny do dedyka

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Powie mi ktos jak to jest z tym vps-em wykupujecie po to żeby bocic caly czas i ze szansa na wykrycie bardzo maleje czy jak ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...