Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss]Męska Wiara Żyrandolu - Bojler & Żyrandol vs ? ?


Bojler

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojedynek Diss

 

 

 

Wyzywający: Męska Wiara Żyrandolu - Bojler & Żyrandol

Wyzwany: x&x ??? Zapraszamy

Zakończenie: 2-10-2011r. Godzina 12:00

Tematyka: Diss

Kategoria: Diss

Notka: Zapraszamy na drużynowy pojedynek .

canstock0374169.png
Opublikowano

ja też.

 

Będzie nieźle ;D

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Ok panowie mamy składy.

 

Wstawka grupowa, każdy MC po 16 wersów razem 32.

 

Pozdro, i życzę powodzenia. (będzie wam potrzebne ;))

newlogo.jpg
Opublikowano
Pozdro, i życzę powodzenia. (będzie wam potrzebne )

Widzie, że wysoko się cenicie. Muszę zobaczyć was w akcji ;)

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Kerq :Otchłań nocy i ja Tobie proponuje

To są wersy o szczerości więc Cię nazwę Teraz chujem

Słuchaj pało i chodź do umywalki

Jak Ci przypierniczę w łeb to wywołam dziś kataklizm

Brak mi słów w Twoją skromną osobę

Nawijam o tym stylu i się za Twą dupę biorę

Koniec świata toż nadchodzi armagedon

Nie zdziwie się chłopcze - po tym dissie jebniesz w beton

I weź zatargi na te swoje chore słowa

Ja czyli w składzie KIB sceną będę manipulował

Trzaśnij towar i otrząśnij się dzieciak

Przy tych chujowych wersach opierdolisz niezły wersal

Dosyć twixa i deszczu , gorących strzał

Wpierdoliłem batonika jest mi dobrze , łał : D

Ja razem z Benkiem dziś zakańczam prostą sprawę

Razem na winylu zrobiliśmy se herbatę .

 

Benek :Kolejne noby, logują się na forum

ten rap płynie po głośnikach twych kolumn.

Wypad do domu, mamusia woła na zupę

po tym dissie, każdy z was będzie trupem.

Wygrana naszym łupem,przegrana waszą pasją

dziś łapiemy was leszcze na nasze liryczne lasso.

światło zgasło, zapadła głucha noc

my jak pedofile, włazimy ci pod koc.

W majtach kisi się kloc, boli was głowa

od waszych panczy chce mi się wymiotować.

Od słowa do czynu, mój styl moja gadka

gdy trzepiesz sobie, podgląda cie sąsiadka.

Golicie sobie jajka, papierem ściernym

nacieramy teraz na was jak Ruscy na Berlin.

Kończę to, widzisz me wersy na winylu

robisz kupę w majty, na widok mojego stylu.

 

Pozdrawiamy : D !!!!!!!!!!!!!!

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Poprawiony

 

Z każdym wersem gwałcimy waszą chorą Klikę

Ziomek przecież wiecie , dobre słowa na tą płytę

Dożylny zastrzyk fikcji w waszą twarz bije - membranę

Jesteście gównem na arenie, trzymam za was kciuki dalej .

Możecie skoczyć z mostu i uniknąć wodospadu

Chora przestrzeń sądu , proste treści człowiek szanuj

Niszczące wersy - na majku Bojler i Żyrandol

Lirycznie podrzynamy wasze chore gardło

Wjazd ze stylem całkiem dobrze i poprawnie

Wy już obaj dobrze wiecie co to znaczy dostać w jape

Jeśli macie ochotę, zawalczymy po raz drugi

Potraktuje was mieczem i sfinalizujemy długi

Napisaliśmy słaby diss, teraz wykręcamy lufę

Waląc was po mordach oddaliśmy wam przysługe

Nie podążająć skrótem kompletuję dobrą walke

Mimo tego ludzie zostaliście naszym trafem .

canstock0374169.png
Opublikowano

Czemu tutaj jest wszystko o jedzeniu ? ;p Głos na benka & kerq'a. Po prostu bardziej przypadło mi do gustu.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Bojler & Żyrandol

Rozjebało mnie to totalnie :D

Propsy

 

Ser, szynka, pieczarki i jakąś pastę

jesteście głupi, bo nie smarujecie chleba masłem!.

 

Dla mnie to już wygraliście.

-

Opublikowano

No co wy ludzie, na żartach się nie znacie smutasy? ; > To tylko jajca były, jak Kerq i Benek pozwolą to do wieczora wrzucimy normalne teksty. ;)

 

 

Pozdro. ;]

newlogo.jpg
Opublikowano

Głos na benka i kerq'a.

Lepiej wpada w ucho

11hv5np.png

28194.gif

My right = "Usuwanie/edycja moich postów narusza art.54, pkt.1 Konstytucji RP i podlega zaskarżeniu do Trybunału Konstytucyjnego RP."

 

vor nick, zbieram :integer;
begin
nick:=encik95;
zbieram:=-;
writeln('Jestem ',nick,'zbieram ',zbieram);
readln;
end;

 

Opublikowano

No co wy ludzie, na żartach się nie znacie smutasy? ; > To tylko jajca były, jak Kerq i Benek pozwolą to do wieczora wrzucimy normalne teksty. ;)

 

 

Pozdro. ;]

 

No dobra, dajcie nowe wersy, ale jak znowu zawalicie, to nie chcę być w waszej skórze.

 

Pzdr.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Eł , EŁ Joł ! Męska Wiara żyrandola

Ty nie wiesz co to kebab - więc idź się schować !

Grzybowa na obiad ! władasz stopy do garka

A tu niespodzianka - matka: "przebrała się miarka"

Myślisz jesteś koks , masz niedogotowane jajka

Lepszy żurek na patelni niż z Tobą słaba walka

Co do kiełbasek mam do nich urojenie

Ty chyba je szadkujesz dodając nożem brzmienie

Jesteś cieniem a ziemniaki stoją w miejscu

Wole frytki na mieście niż Twoją żonę w ślubnym kobiercu

Wkładam Ci do majtek sto ostrych cebulek

Coś czuje się nie myjesz ale wiedz, że lubię czosnek!

Teraz ziomek wybacz ale ! Idę se na dupy

Chociaż lepszy od dupy jest hamburger za 5 złoty

Zakańczam rozgrywkę MWŻ oddaje Talerz

Chyba się najadłeś jak coś to chodź dam Ci Dokładkę

 

Tobie sie chyba dzialy koles popierdoliły... Pomyliles dzial '' Pojedynki '' z dzialem '' Lubimy Gotowac/Gastronomia ''.

 

Glos na druzyne benke a dla bojlera i tego drugiego kucharza polecam zamiast pisac dissy to pisac przepisy na obiad.

Opublikowano

Odbieramy wam koronę, każdy dobry gracz jest w szoku

macie jakiś problem? to wypierdalać do Rozmów w Toku.

Nie stanę z boku, prowadzimy do przodu nasze style

przy naszych winylach, wasze chujowe winyle są w tyle.

Przyozdabiamy was kirem, Na majku Żyrandol i Bojler

wpierdolimy wam, tylko gdy będziecie mieć problem.

MWŻ, grupa dobrych MC, nie żadna chwilowa zajawka

Benek i Kerq, w tej chwili kończy się tu wasza bajka.

Pluje na majka, wypluwam rymy gorętsze niż lawa

wasze szmiry nadają się, do opisania w "trudnych sprawach".

Kerq- marny cwel, Benek- niedojebany kastrat

widać że waszymi mordami, przyozdabialiście asfalt.

Jak Słoń- robimy dym od zmierzchu do świtu

nie trzeba było przy naszych nickach stawiać krzyżyków.

Nadchodzi czas zemsty, wasze zachowanie było nie mądre

Teraz Męska Wiara żyrandolu, wygra tą pieprzoną wojnę.

 

 

 

 

Pozdro!.

Bojler doda swój tekst później, na razie jarajcie się tym gównem : >

newlogo.jpg
Opublikowano

Jestem w szoku. Diss godny gratulacji, aplaus :)

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Z każdym wersem gwałcimy waszą chorą Klikę

Ziomek przecież wiecie , dobre słowa na tą płytę

Dożylny zastrzyk fikcji w waszą twarz bije - membranę

Jesteście gównem na arenie, trzymam za was kciuki dalej .

Możecie skoczyć z mostu i uniknąć wodospadu

Chora przestrzeń sądu , proste treści człowiek szanuj

Niszczące wersy - na majku Bojler i Żyrandol

Lirycznie podrzynamy wasze chore gardło

Wjazd ze stylem całkiem dobrze i poprawnie

Wy już obaj dobrze wiecie co to znaczy dostać w jape

Jeśli macie ochotę, zawalczymy po raz drugi

Potraktuje was mieczem i sfinalizujemy długi

Napisaliśmy słaby diss, teraz wykręcamy lufę

Waląc was po mordach oddaliśmy wam przysługe

Nie podążająć skrótem kompletuję dobrą walke

Mimo tego ludzie zostaliście naszym trafem .

canstock0374169.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...