Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zerowanie czasu specjalnych umijetnosci 2,3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Dziśs przedstawię wam 2 sposoby na zerowanie czasu specjalnych umiejetnosci tj. HT i umiejetnosci desow specjalnych.

 

A wiec spos. nr.1

 

1. Używamy jakiejś specjalnej umiejetnosci designu bądź HT.

2. Podlatujemy do portu , kursor dajemy na X(zamykanie okna) i jump i jak najszybciej zamykamy okno.

3. Logujemy sie poprzez start , ma zerwać połączenie i wtedy klikamy 2x połącz ponownie i zamykamy okno.

4. Logujemy sie normalnie poprzez start.

5. Nasze umiejetnosci zostały zresetowane

 

Podziękowania : Bennq

(Nie działa na mapkach vru[jestem z mmo])

--------------------------------------------

 

(Potrzebne super zajebiscie zaawansowane cpu skokowe)

Spos nr. 2 :

1. Używamy jakiejś specjalnej umiejetnosci designu bądź HT.

2. Wlaczamy Galaktyczny system i wybieramy mape do skoku.

3. Skaczemy i podczas tych 10sek. odliczania do skoku zamykamy okno

4. Logujemy sie poprzez start , ma zerwać połączenie i wtedy klikamy 2x połącz ponownie i zamykamy okno.

5. Logujemy sie normalnie poprzez start.

6. Nasze umiejetnosci zostały zresetowane

 

(mi dziala na all mapach)

By me , sposob odkrylem bawiac sie tym sekhemeta. Rozni sie tym ze wcale nie trzeba zmieniac rozdzielczosci ;)

enjoy ;p

Opublikowano (edytowane)

Sprawdź na obu wrogich firmach @up , sproboj na bazowce 1 gali skoczyc na x-2 i musi ci zerwac przed sekunda sam resetowalem venoma i dziala.

Edytowane przez Piotreks34
Opublikowano (edytowane)

Działa na wszystkich design`ach

Ja robię innym sposobem

-podlatuje do portu klikam "J"

-potem szybko klikam na link zęby cały był zaznaczony i wciskam "F5" (zanim przeskoczy :))

-i mam ładowanie gwiezdnego systemu po wejściu na mapę wyskoczy okno ze straciło połączenie klikamy kilka razy na połącz ponownie (ja klikam zawsze z 5 razy :P)

-potem wciskamy longout i wciskamy start i cieszymy się umiejętnością :D

 

PS. u mnie nie działa na niektórych mamach w zasadzie dotychczas z 3-8 na 3-7 i 3-6 ale odwrotnie działa :P

Edytowane przez DarkCEZARorbiT

WAŻNE

Nie zbieram ani + ani - a jeśli chcesz mnie na siłę uszczęśliwić to daj to co uważasz za słuszne

ale i tak uważam ze jest masa innych użytkowników która naprawdę zasługuje na uznanie :) dzieląc się z nami TUT`kami i innym badziewiem :P

 

I JESZCZE WAŻNA RZECZ ZAMIAST OBRAŻAĆ INNYCH POSTARAJCIE SIĘ IM WYTŁUMACZYĆ BO MOŻNE NIE ROZUMIEJĄ TEMATÓW W KTÓRYCH ODPOWIADAJĄ

 

POZDRAWIAM:ÖPŦĭМŮ$»«PŖĭMΞ SERWER: Global Ameryka 5

Opublikowano (edytowane)

@up sproboj na x-8 do x-7 mi działa. (chyba że już probowales)

 

@darkcezar to jest to samo co z zamknieciem okna.

Edytowane przez Piotreks34
Opublikowano (edytowane)

albo zmien przegladarke mi na operze i na mozilli (oprucz 6) nie dzialalo a na chromie zawsze i wszedzie :P

 

P.S.: sory za pisownie ale na telefonie niema funkcji poprawiania bledow a T9 nie lubie :)

 

 

@down pierdziel studia zostan ninja ;P

Edytowane przez DarkCEZARorbiT

WAŻNE

Nie zbieram ani + ani - a jeśli chcesz mnie na siłę uszczęśliwić to daj to co uważasz za słuszne

ale i tak uważam ze jest masa innych użytkowników która naprawdę zasługuje na uznanie :) dzieląc się z nami TUT`kami i innym badziewiem :P

 

I JESZCZE WAŻNA RZECZ ZAMIAST OBRAŻAĆ INNYCH POSTARAJCIE SIĘ IM WYTŁUMACZYĆ BO MOŻNE NIE ROZUMIEJĄ TEMATÓW W KTÓRYCH ODPOWIADAJĄ

 

POZDRAWIAM:ÖPŦĭМŮ$»«PŖĭMΞ SERWER: Global Ameryka 5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...