Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Ważne Wicked pacher ! 2 slot PROX


Crytek™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam mam takie pytanie jak włączyć 2 Skrypt na Jednym WP wicked patcher ?. chodzi mi o to jak włączyć 2 skrypt czyli 1 np DO Aurora czy jakos tak a 2 To bonusBox da sie jakos tak ? prosze oszybką odp ważne !!! daje +

Edytowane przez Crytek™

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

Dziekuje leci +

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

Oj cos nie dziala non stop mam Połącz ponownie

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

nie mam opery i nie lubie grać na operze ;/

 

ok juz sobie poradziłem ale wzorowałem sie na twoim wp dzieki za pomoc temat close

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

a tak jeszcze sie zapytam co ot za skrypt Do Lokator ?. mozesz mi opisac jego opcje cos takiego ?.

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

Ej co to sie stało ze tyle osob zbanowali i nie dziala WP ?.

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano (edytowane)

Dostali bany za całokształt ^^

ALEX z PL1 dostał mocnego bana, miał szybkie czołgowe konfy,

tak ustawione jak opisywano kiedyś ten bug że można było wsadzić więcej generatorów,

a po za tym za boty i programy xD

 

a WP działa

Edytowane przez muszekphelka23
Opublikowano

no u mnie cos nie dziala wczoraj all dzialało a dzis jest cały czas napis Trwa łączenie i potem połącz poniewnie

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

Też macie lagi jak używacie WP na mozilli? Normalnie cud, miód a odpale wp na auto uszlachetnianie i grać się nie da po cały czas laguje

headerlogoc.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...