Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC]Komendy typu //set i zaznaczanie siekierką na multi !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka moj poprzedni temat został zamkniety a nadal mam problem i z gory prosze o nie zamykanie go jezeli nie napisze bo nie znam sie kompletnie. Potrzebuje moda co pozwala mi zaznaczac tereen wypelniac go np brickiem itp, komendy //set Tak jak na multi... Pod 1.8 oczywiscie co i jak i jak zaintalowac... prosił bym również o linki do downloanda. Za pomoc dam +/- Prosze o szybką reakcje ! Pozdrawiam!

add.png

Opublikowano (edytowane)

Jeżeli chodzi o moda wystarczy ci single player commands, a jeżeli chodzi ci o plugina na serwa world edit

 

MOD

link

 

PLUGIN

link KLIK

Edytowane przez kruk223
Opublikowano

SinglePlayerCommands możesz zainstalować dzięki aplikacji TMML -

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Dodatkowo powiem Ci, że McEdit/WorldEdit to nie tylko siekierka i //set, znajduje się w tym pluginie jak i modzie wiele komend. Które możesz zobaczyć tutaj:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano
Jeżeli chodzi o moda wystarczy ci single player commands, a jeżeli chodzi ci o plugina na serwa world edit

 

MOD

link KLIK

 

PLUGIN

link KLIK

 

Normalnie na singlu bedem ogl uzywac komend typu //set //expand itp ? na tym sigle player command? I prosze o maly tut jak to zainstalowac co i jak ... + i - daje a narazie za pomoc po 1 plusie /- dziekuje i prosze dalej o pomoc :D

add.png

Opublikowano

@up Tak bedziesz mógł.

By zainstalować , najpierw ściągnij ModLoader 1.8 Minecraft, i wejdź w :

 

Start -> Uruchom -> %appdata% -> .minecraft > bin

Otwórz plik minecraft.jar za pomocą winrara i wrzuć tam wszystkie pliki z modloadera, tak samo zrób z SinglePlayerCommands.

Jeżeli używasz programu TMM, zainstaluj go, wskaż ścieżkę, czyli do .minecraft folder, następnie zobacz modyfikacje, wgraj itp. Tam Ci pisze co wymagane etc.

Opublikowano

Normalnie na singlu bedem ogl uzywac komend typu //set //expand itp ? na tym sigle player command? I prosze o maly tut jak to zainstalowac co i jak ... + i - daje a narazie za pomoc po 1 plusie /- dziekuje i prosze dalej o pomoc :D

 

 

Czytaj wszystkie posty :D

 

 

SinglePlayerCommands możesz zainstalować dzięki aplikacji TMML -

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Tutorial do tego programu masz w tamtym temacie, tym co podałem/podklejonym w dziale.

Opublikowano (edytowane)

To kurde nie chodzi probuje i nic

 

@ Edit Dziekuje wszystkim bardzo za pomoc . leca +/- Temat do zamkniecia pozdrawiam !

Edytowane przez AQQa
add.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...