Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile ogarne grupek szponów w v2 z 530 defa i 12,5k pż z hackami?


CioCIa1121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4-5 grupek tak powinieneś lajtowo brać jeszcze jak masz buffa +25% to spokojnie i lajtowo nawet więcej .

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano

pół spota tych małych.

Szponów około 2/5 spota

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

Spróbuj ogarnąć 5 grupek jak ci sie uda to wez 6 ;] możesz spróbować 6-7

Daj like

 

chyba ze się boisz dać like ;]

 

 

jak nie dasz like to daj minusa xD

 

Ale jak dasz minusa, to znak ze się boisz kliknąć like ;]

Opublikowano

Najlepiej jak pójdziesz na v2 i sam sprawdzisz, swoją drogą oczekujesz od nas pomocy nie udzielając żadnych konkretnych informacji.

W Metin2 nie liczy się tylko PŻ, jest jeszcze masę innych bonusów (szansa na blok ciosów, % absorbowane do PŻ, regeneracja PŻ itd...) które powodują że nasze expienie staje się przyjemniejsze i nie padamy.

Wykonuję wszelkiego rodzaju modyfikacje/instalacja dla CMS: PHP-Fusion, Drupal, WordPress, MyBB, phpBB, IP.Board.

 

Poszukuję grafika komputerowego z bardzo dobrą znajomością oprogramowania Adobe Photoshop do stałej współpracy. Na dzień dzisiejszy potrzeba wykonać około 20 szablonów WWW.

Oferty i pytania proszę kierować na PW lub e-mail RastaJoint(at)spoko.pl.

Nie pomagam na prywatnie odnoście gry

Metin2 czy Tworzenia stron www, masz problem? Pisz na forum a postaram się go rozwiązać

Opublikowano

Jeśli grasz wojownikiem z hackami to ogarniesz 5-6 gr. wiem z własnego doświadczenia.

Miałem 68lvl, nimfe +9, 540 defa i 14k hp i max 4 gr. + buff ogarniałem.

 

PS: Buff 27%.

1292102632u115053.png

Opublikowano

Waithak dziala jeszcze na plu ??

Próba uargumentowania czegokolwiek idiotom, jest równie podstawna jak mówienie garbatemu by się wyprostował

29 pkt ostrzeżeń <3 Jedziemy do 100
 

NIE GRAJ TO CI ZASZKODZI.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...