Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Robienie własnego bota na zbieranie skrzynek bonusowych.


damianww

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś mógłby mi podać stronke w której jest opisane jak zrobic bota, program do robienia botów albo sam powiedzieć jak stworzyć bota typu BioBot, Valhalla? Polecą + lub - jak kto woli. :)

//zakaz handlu

//BR3ND

Opublikowano

przyda ci sie source z innego bota bedziesz wiedzial co i jak

 

niestety ja nieposiadam zadnego source

Opublikowano

Hmmm Sam Bota Nie Zrobisz Nie Ma Szans Jak nawet nie znasz siena C++ ;/ z wejścia Ban xP hehehe zeby zrobić bota trzeba znać chociaż Podstawy c++

 

 

 

Pozdrawiam CryTek ;)xD

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to chuj

Daj co uważasz za Stosowne !

 

awpart1.jpg

 

By Crytek™

Opublikowano

Podstawy C++ i własny bot? Jakoś nie wierze. Ja już poznaje podstawy C++ i nie wierzę by znając tylko podstawy C++ można było napisać bota. Trzeba znać się na danych pakietowych, na socketach. Może za pól roku lub dłużej będę w stanie coś w miarę napisać, chociażby bota na zbieranie skrzynek. ;) I już wiem jak go nazwę, MądryBot :D

Opublikowano

Poczytaj o pakietach w języku w jakim chcesz pisać bota, to nie takie trudne jak ludzie piszą :)

Opublikowano

Hmmm Sam Bota Nie Zrobisz Nie Ma Szans Jak nawet nie znasz siena C++ ;/ z wejścia Ban xP hehehe zeby zrobić bota trzeba znać chociaż Podstawy c++

 

Czy uważasz że bez wiedzy o c++ nie da się napisać bota?

 

Pozdrawiam CryTek ;)xD

 

 

Po jakiego grzyba się męczyć jak za 20 zł zbiera,składa itp.

 

Bo są na tym forum ludzie którzy żerują, i tacy którzy programują.

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Skanu nie ma bo archiwum z hasłem.

Boisz się nie ściągaj.

 

 

P.S. Jeśli chcesz żebyś był ceniony nie rób bota na siłę, najpierw naucz się programować.

Opublikowano

Bot Rzecz trudna Do Zrealizowania ;/

Pamiętaj Grupy Moderacyjne Forum MPC nigdy nie proszą cię O

Podawanie Haseł Loginów Do Twoich Prywatnych Kont Online

Masz Pytanie Pisz na (PW)Prywatną Wiadomość na pewno ci Odpisze

bannernk.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...