Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż dziś po dłuższej przerwie zainstalowałem silka i zrobiłem ten cały HS, ale pozostaje jeden problem a mianowicie ciągłe dc.

DC dostaje od razu po zalogowaniu lub za jakieś 1,5 - 2min. Nieważne czy jest to clientless czy nie, ale i tak dostaje dc.

Dodam, że zrobiłem wszystko krok po kroku jak jest opisane.

 

Proszę o pomoc.

Opublikowano

Ja odpalam tylko przez CLi wtedy miałem ciągłe DC. Normalnie z klientem gry dc mi nie wyskakiwało. Nie żartuj że żeby odpalić bota na CL to trzeba zrobić wszystko tak samo jak sie odpala normalnie klienta+ ibot

niewymiarowa sygnatura

Opublikowano

@Sebvek: Ze względu na to, że hackshield wprowadził nowe zabezpieczenia, nawet jeśli bocisz przez CL, to musi być włączony spreparowany klient, który służy do przesyłania specjalnych pakietów. Bez tych pakietów wywala z gry.

 

U mnie na starym kompie też wywalało co 5 minut, ale po reinstalacji komputera i teraz, kiedy mam nowego, to problem zniknął. Nie wiem. Może to wina któregoś service packa. Po reinstalce na starym miałem Windowsa MX8 (modyfikacja Win XP z sp3), a na nowym kompie mam Win7. Prawdopodobnie przed reinstalacją miałem WinXP sp2. Spróbujcie może zainstalować SP3. Nie zapewniam, że to działa, ale proponuję, co można spróbować.

wiz_taxer.png
Opublikowano

Nie wiem czy to jest spowodowane, ale właśnie przed chwilą wbiłem, bot zrobił ładnie repota, udał się na miejsce expa i expi bez dc. Zobaczymy jak długo. Dodam, że jestem na clientlessie.

 

Przy okazji mam takie pytanie.

Co to jest w bocie, gdzie pisze Player Info - HackShield#20, a dokładniej chodzi mi to czemu ta liczba rośnie.

 

Jeszcze jedno, co to są w zakładce pick awaken i enhancer weapon, shield, protector, accesory.

Opublikowano

Te liczby. co się powiększają, to licznik przesłanych pakietów przez HackShield server.

 

A odnośnie drugiego pytania, to sam nie wiem, ale mam zaznaczone wszystko żeby dawał do storage i jakoś nic nie ma ^^

Może na wyższych levelach to dropi.

wiz_taxer.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...