Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakich rzeczy brakuje wam w KBocie?


Terokles

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie brzmi tak samo jak nazwa tematu :) jakich rzeczy brakuje wam w obecnym KBocie, które oczywiście byłyby możliwe do skonstruowania :P.

 

Mi osobiście brakuje :

 


  •  
  • Auto Fabryki High-Tech
  • Automatycznego przesyłania ze SkyLab
  • Korzystania z Designów (Spectrum, Solace, Sentinel - w chwili poważnego zagrożenia)
  • Możliwość pisania privów na czacie
  • Opcji automatycznej ucieczki w razie kontaktu z (do ustawienia) daną ilością graczy [np. jest widocznych 10 statków wrogiej firmy]
  • Możliwość składania Delty
  • Opcja wyłączenia poprzez filtr w Logach Energii
     

Opublikowano (edytowane)

I co jeszcze może żeby sam na statki latał ?

 

Takie komentarze to se w .... możesz wsadzić

 

TROLLU **********

Edytowane przez Terokles
Opublikowano

Dopiero byl temat (niepotrzebny) na temat nowosci w kbocie 5,25 i tak z tego co pamietam pisali co by sie przydalo a Ty po jakiego wala zakladasz temat ? nie masz co robic ? lekcje odrabiac na poniedzialek

Opublikowano

Dopiero byl temat (niepotrzebny) na temat nowosci w kbocie 5,25 i tak z tego co pamietam pisali co by sie przydalo a Ty po jakiego wala zakladasz temat ? nie masz co robic ? lekcje odrabiac na poniedzialek

 

Ty nie mów mi o lekcjach bo ja szkołę ukończyłem już dobre 6 lat temu.. chłopcze..

Opublikowano

Pytanie brzmi tak samo jak nazwa tematu :) jakich rzeczy brakuje wam w obecnym KBocie, które oczywiście byłyby możliwe do skonstruowania :P.

 

Mi osobiście brakuje :

 


  •  
  • Auto Fabryki High-Tech
  • Automatycznego przesyłania ze SkyLab
  • Korzystania z Designów (Spectrum, Solace, Sentinel - w chwili poważnego zagrożenia)
  • Możliwość pisania privów na czacie
  • Opcji automatycznej ucieczki w razie kontaktu z (do ustawienia) daną ilością graczy [np. jest widocznych 10 statków wrogiej firmy]
  • Możliwość składania Delty
  • Opcja wyłączenia poprzez filtr w Logach Energii
     

 

1. Odpal przeglądarke i masz ten sam efekt.

2. Sa od tego boty.

3. Dobre, i latwe do zrobienia.

4. Też mi tego bardzo brakuje.

5. Są na to skrypty.

6. Po co, tak trudno samemu trzymać enter?

7. Też by mogło być :)

 

I co jeszcze może żeby sam na statki latał ?

 

Takie coś by było łatwe do zrobienia :)

Opublikowano

1. Odpal przeglądarke i masz ten sam efekt.

2. Sa od tego boty.

3. Dobre, i latwe do zrobienia.

4. Też mi tego bardzo brakuje.

5. Są na to skrypty.

6. Po co, tak trudno samemu trzymać enter?

7. Też by mogło być :)

 

 

 

Takie coś by było łatwe do zrobienia :)

a jakbys zrobil to bys powiedzial?

"slynne"4 slowa mam ale nie dam

Opublikowano

1. Odpal przeglądarke i masz ten sam efekt.

2. Sa od tego boty.

3. Dobre, i latwe do zrobienia.

4. Też mi tego bardzo brakuje.

5. Są na to skrypty.

6. Po co, tak trudno samemu trzymać enter?

7. Też by mogło być :)

 

 

 

Takie coś by było łatwe do zrobienia :)

Ta dla ciebie all jest łatwe i wszystko ci działa fail.

bhkjpup0.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...