Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pocieszyć dziewczynę?


sorantor250

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proponuję ci nie siedzieć na MPC i spamować tylko zabrać ją na spacer lub do kina :)

Opublikowano

facepalm...

 

Jezus maria 3/4 ludzi co wypowidziało się w tym temacie to o kontaktach z kobietami słyszało tylko od niekrytego krytyka...

 

Najlepiej ci mówił Diosminex, podobasz jej się a więc jeśli ty też byś tego chciał to się ułoży. :D

 

I nie słuchaj tych cepów typu "idź na piwo/melanż itp." psychika kobieca to takie coś czego te 12-letnie dzieci w życiu umysłem nie ogarną.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Wiesz..

 

Ja tam nie wiem jaka jest psychika osób w wieku 12 lat

Ale jeżeli chłopak sam ma około 12-13 lat to zwyczajnie dziewczyna go podrywa..

Ludzie w tym wieku nie mają pomysły na podryw i wiecznie myślą, że dostaną kosza.

OndteAw.png


Opublikowano

Prymitywny sposób na podryw (o ile ma max 15 lat i kompleksy).

 

Mi tam piwo w ciekawym gronie poprawia nastrój, ale wiadomo - ludzie są różni.

Opublikowano

zapisz się do orkiestry mariachi i zaśpiewaj jej o 4:00 przed blokiem. Będzie w niebowzięta a ty niebowzięty na łóżku szpitalnym z urazem głowy.

Opublikowano

Pociesz ją, praw komplementy itd. Jeśli ładna, możesz z nią być, może i się zakochasz :P

Jeśli nie, to kumplowanie się jeszcze nikogo nie zabiło ^_^

logo.png

Wkrocz do świata Fantazji - Azathia.com RELOAD

Opublikowano

Ogolnie mozesz zrobic jeszcze tak ze kupisz jej wedke pojedziecie razem na ryby i powiesz '' jezeli zlapiesz szczupaka / sandacza albo kutasowydre za ogon to bede z toba chodzic. Na pewno wypali !

Opublikowano

Może i chłopak pójdzie, tylko nie wiem czy teraz dziewczyny piją w tak młodym wieku alkohol?

@Topic Przede wszystkim, zaproś ją gdzieś.

 

Żebyś się nie zdziwił :D

 

Zaproponuj jej spacer np po parku i spokojnie pogadajcie. Mi to się udaje ;).

Opublikowano

Żebyś się nie zdziwił :DZaproponuj jej spacer np po parku i spokojnie pogadajcie. Mi to się udaje ;).

 

Hakuj ją tak jak x0Ph metin5 zhakował ;o

 

Do parku zaproś ją ^.0

OndteAw.png


Opublikowano

wkradnij się do niej przez okno i wskocz nagi do wanny z szampanem :O

, a tak srsly. to zadziałaj coś ...

ona sama daje Ci znak, że chce mieć chłopaka i może o chodzi o Cb więc zepnij poślady i się staraj !

Opublikowano

beka xD xD .

pociesz ją jakoś :). Zagraj romantyka.

 

Zagraj romantyka? haha.

 

Mówiłem, żeby po chaszcze poszedł gdzieś z ogrodu albo pola. Wystarczą.

OndteAw.png


Opublikowano

Kup najdroższego szampana wskocz do wanny lub

zaproponuj coś typu : chodź na kawę puścimy sobie muzyczkę . ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...