Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaka jest teraz sytuacja metina 2 PL s25?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio zakładałem taki temat 26 lipca no i posty użytkowników jakoś mnie nie przekonały żeby znowu zagrać w metka.

Jaka jest teraz sytuacja na serwach? Najbardziej interesuje mnie ostatni - syriusz.

Jakie są ceny (duże, małe) , ilość botów, noobów itd.?

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

ceny sa najmniejsze bo wkoncu to ostatni serw np boga mozna miec czysta juz za 700kk a na innych serwach po 4-5kamyki

ilosc botow nobow? mylsle ze tyle samo co na kazdych serwach

Opublikowano (edytowane)

Ceny są dobre

Małż-5-6kk

Bodzio 14-23kk

FMS +0-około 20kk zależy jakie średnie

Itemki 5x bon po 1kkk

Kamien Duchowy 40-60kk

Botów nie ma chyba że od normalnego usera jak sobie puści EM2 czy tam waithack

Co do noobów jest ich tyle co na innych serwerach zawsze jakis sie znajdzie ;]

Edytowane przez PerryPb
Opublikowano

Sytuacja na globalach nie jest tak tragiczna jak kiedyś...

No ale kto powiedział, że aby grać w Metka musisz grać koniecznie na PL?

Serdecznie polecam zagraniczne prywatne serwery, szczególnie metin2master.com, bardzo przyjemny medium o całkiem odmiennej stylistyce, szkoda tylko, że na każdym prawie kroku jest jakiś węgier. Metin2 US też ma się całkiem nieźle. Ogólnie zależy jakie masz gusta - czy chcesz grać koniecznie na globalu czy po prostu pograć w metka.

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano (edytowane)

Ceny są małe: małż 4-7kk, kd 55-70kk, fmsy od 8kk, bodzie 18-22kk, perły: niebieska 35-45kk, krwawa: 70-80kk, biała 160kk+ itp..

 

botów jest trochę w imha i m3, ale za to sporo graczy ciśnie na waithacku.. nawet zdarzają się 45-50lvle z bojowcami i pro eq...

 

a itemy 5bon i za 500kk znajdziesz, tylko do zmiany..

Edytowane przez omnix01
Opublikowano (edytowane)
ceny sa najmniejsze bo wkoncu to ostatni serw

 

Jak to ostatni serv . Wybaczcie ale jestem nie na bieżąco czy juz nie będą wychodzić next servery ??

Jesli nie bd juz wiecej serverow to czy wychodzi metin3 xD ?

Edytowane przez Cebula

Nick Postaci W Grze : Pistan18

 

 

cebulasugna.jpg

Sygnatura By Me :p

Opublikowano
Jakie są ceny (duże, małe)

- Ceny są mniejsze

ilość botów, noobów itd.?

- Trochę ich tam lata po M2 itp

Opublikowano

Narazie ceny mysle ze sa dobre ale do czasu.

W metina warto grac gdy ma sie duzo kasy i cenne itemy :)

Ta gra jest fajna gdy ma sie kase niestety.

Botow i nobow jest tyle samo co bylo zawsze.

Opublikowano

Ja ci powiem tak, na s 25 jest najwiecej graczy ze wszystkich serwerów, na innych serwerach jest tak malo graczy ze czasem mam wrazenie ze gram sam. Gram na obsydianie u red, mialem grac na syrku ale wole z bratem. Przez to ze u mnie ceny sa duze to mam kase i dobre eq xD

- Jak chcesz grac na serwerze z dużą ilością graczy to tylko s25 ch2

- Jak chcesz mieć dużo kasy to polecam inne serwery wysoko rozwinięte xD

Opublikowano

Graj ! Bo teraz botów nie ma za dużo prawie wcale bo juz EM2 jest płatny B) nobów z 6/7 jest :) no ale tak to bardzo fajnie sie gra

zk4cgn.jpg
Opublikowano

Teraz jest b. dobry moment, aby zacząć grę na Metin2.pl

Ceny pamiętam, małż po 20/25kk teraz z 10kk.

Ogólnie dużo fajnych rzeczy wprowadzili w porównaniu do "złotych lat 08' - 09'"

JA PIERDOLE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...