Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]metin mi nie chodzi bo nie mam sterow do karty graficznej.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

siemka. jak w temacie nie moge znalezc sterownikow do karty graficznej i jak wlaczam metina to pisze ze nie mam grafiki 3d (chodzi o stery). jak byscie mogli to pomozcie mi znalezc sterowniki do karty graficznej: nVIDIA GeForce4 MX 420 bardzo byl bym wdzieczny za dobre stery +++++

Edytowane przez ProRaptuSPL

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Zepsuta karta graficzna .... Jeśli masz to ciągle to na stówe padła Ci karta też tak miałem.

 

Ps. To nie wina sterowników.

 

Edit. Jeśli masz drugą karte graficzną (sprawnoą) to sprawdź na niej czy działa.

Edytowane przez asshole?
Opublikowano

Zepsuta karta graficzna .... Jeśli masz to ciągle to na stówe padła Ci karta też tak miałem.

 

Ps. To nie wina sterowników.

 

Edit. Jeśli masz drugą karte graficzną (sprawnoą) to sprawdź na niej czy działa.

 

tak tak to jest wina sterownikow bo juz tak mialem ;/ aktualizowalem sterowniki i dalej jest to samo ale tak jakby troche lepiej.. nawet o wiele lepiej.. prosze was użytkowników MPCForum.pl jeżeli możecie to znajdzcie mi sterowniki do nvidia geforce4 mx 420

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...