Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie+Problem] Jakie pluginy zostawic i dlaczego serwer klatkuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanie jakie pluginy zostawic na serwer tak zeby nie bylo lagow te najwazniejsze na serwer dedyk bukkit 20 slotow z hostingu CraftServe.I jeszcze jedno pytanie dlaczego jak wbijam na serwa to mi klatkuje czyli laguje tnie OoO w jakis godzinach nie klatkuje a w jakis innych to klatkuje powie ktos dlaczego daje +/- zalezy kto co chce :D

Zbieram Lubie to!

Opublikowano

Ja proponuję ograniczyć pluginy(polecam paczkę by dmx czy mąka:))

I nie jestem pewien ale to chyba wina minecraft'a czy bukkit'a że są lagi bo na 1.7.3 u mnie było bez problemu a teraz są już co jakisz czas lagi.

Podobno 1.8.2 minecraft ma być zoptymalizowany ale pewien nie jestem, jak masz lagi nawet bez pluginów to napisz do administracji craftserve

O błędach w C++ powie Ci kompilator, a o błędach w PHP klient..

 

Opublikowano (edytowane)

Tak jak Up'y.

1. Ogranicz pluginy.

2. Jeśli będzie dalej tak samo, wyłącz moby.

3. Jeśli to jest wersja 1.8.x to radzę też wgrać pliki, aby z zabitych graczy nie wychodziły Exp kulki.

Nie wiem gdzie to jest, jak bym znalazł to dam Edit ;)

 

@Edit

 

Znalazłem.

 

Instrukcja Instalacji:

1. Wymagany jest program archiwizujący(7-zip, WinRar)

2. Otwórz serwer Minecraft za pomocą programu archiwizującego(Zalecam pobrać wersję JAR serwera[Link])

3. Wrzuć plik jj.class do serwera Minecraft za pomocą programu archiwizującego

4. Zamknij program archiwizujący

Gotowe, teraz możesz włączyć serwer i grać. Wbrew wszelkim przekonaniom, w przypadku serwera nie usuwamy folderu META-INF.

 

Plik do pobrania:

Klik !

 

Skan:

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez Marceloo0

1294477714-U1.png

Opublikowano

Ale na moim serwie tnie sie a jak na innych gram to sie nie tne a tez wypadaja te kulki i tam jest 80 slotow a gra z 40 a u mnie 20 max bo mam 20 slotow i przez tniecie sie juz gra codziennie po 3-10 max jak nie mniej przez glupie tniecie serwa :(

Zbieram Lubie to!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...