Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób zareogowała wiekszośćspolecznosci minecraft ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Więc właśnie jak zareagowała ??????

NA UPDATE KTÓRY NIE UMIE NATURALNIE GENEROWAĆ BIOMÓW ?????(to znaczy żę na głupiego można szukać śniegu np. 3 godz. /??????)

Na update w którym chucznie zapowiadano ludzi i wioski a 2 godz. trzeba szukać jednej a ludzi jak i siak nie ma /?????????????? Nie którzy na przestawienie 3 razy robili laleczki woodu /???? (a ja kiedy za trzecim razem przygotowywałem szubienice dla NOCHT"A ??????? TAK właśnie jak zaregował każdy z was gdy NOTCH wydał wersje z wieloma bugami np. z pochodniami tworzeniem 100 łódek i wywaleniem z gry tak właśnie wyglądała wersja 1.8 i marnym poprawką z wersją 1.8.1 ?????/ Według mnie NOTCH powinien był nie podawać daty updet a nie dawać milionom faną niedokończonej wersji /?? ?? ?? ?? ?? ??

PISZCIE JAK ZAERAGOWALIŚCIE na nie dokończońą wersje ??????

prosze piszcie w komentarzach

Edytowane przez HAL0
Opublikowano

po:

1) nie pisz tak dużo capslockiem. Jest to nieestetyczne i dziwnie wygląda

2) Śniegu nie można znaleźć na wersji 1.8

3) Co do wiosek Notch mówił, że wioska jest 1 na świecie i dopiero w 1.9 zostaną do niej dodani npc

4) Myślę, że Notch nie dodałby tej wersji z bugami, gdyby nie nacisk Graczy. Spójrz uwagę na to. Każda gra ma test beta, ale inne gry w porównaniu do minecrafta nie mają nowości takich jak w minecrafcie ( nie tylko np. dodanie 1 broni bo to łatwizna ). Chodzi tutaj o cały skrypt java. W minecraft'a gra myślę że z 200tys ? ( strzelam całkowicie ), a nad minecraftem pracuje może 100osób. Porównaj sobie. te 100 osób szukało by z 2 lata tych wszystkich bugów, których gracze mogą wyszukać w parę dni i szybko je zupdatować. Updtae 1.8-1.8.5 to wersję beta z coraz poprawionymi bugami, a w 1.8.6 nie będzie już bugów. Możesz grać na wersji 1.7.3, nikt ci nie każe updatować i zaczekać na dalszę wersję ;)

 

Pozdro ;p

Opublikowano

po:

1) nie pisz tak dużo capslockiem. Jest to nieestetyczne i dziwnie wygląda

2) Śniegu nie można znaleźć na wersji 1.8

3) Co do wiosek Notch mówił, że wioska jest 1 na świecie i dopiero w 1.9 zostaną do niej dodani npc

4) Myślę, że Notch nie dodałby tej wersji z bugami, gdyby nie nacisk Graczy. Spójrz uwagę na to. Każda gra ma test beta, ale inne gry w porównaniu do minecrafta nie mają nowości takich jak w minecrafcie ( nie tylko np. dodanie 1 broni bo to łatwizna ). Chodzi tutaj o cały skrypt java. W minecraft'a gra myślę że z 200tys ? ( strzelam całkowicie ), a nad minecraftem pracuje może 100osób. Porównaj sobie. te 100 osób szukało by z 2 lata tych wszystkich bugów, których gracze mogą wyszukać w parę dni i szybko je zupdatować. Updtae 1.8-1.8.5 to wersję beta z coraz poprawionymi bugami, a w 1.8.6 nie będzie już bugów. Możesz grać na wersji 1.7.3, nikt ci nie każe updatować i zaczekać na dalszę wersję ;)

 

Pozdro ;p

 

Z tym się nie zgodze, bo wiosek jest dużo, ja w 15 minut znalazłem 3, a na świat przypada 1 ale twoerdza, pozdro :D

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

nom twierdzy ostatnio pol dnia szukalem i nic :P ale wiesz jak na 1swiat przypadają 3 to trudno bd znalezc :P

 

a tak pozatym wiadomo ze zadna gra nie jest idealna i kazda ma jakis bug -_- a wiec nie ma sie co czepiac nie podoba sie to nei graj proste i logiczne

 

to tyle z mojej strony dziekuje za wysluchanie

mojasygnan.png

Opublikowano (edytowane)

@.bot

Na Świat przypadają 3 twierdze :)

@rafor4

Ja się w połowie zgodzę ponieważ na świat jest nieskończenie wiele wiosek.

@UP

Szybszy ;0

Edytowane przez Zielonek09
Opublikowano

Hmmm?. U mnie w szkole dzieciaki bawili się na korytarzu, myśleli że chodzą po wąwozach, jeden siedział na ziemi pchał drugiego, zatrzymali się, bo koniec torów w opuszczonej kopalni <lol2>.

Opublikowano

Teraz na jeden świat przypada kilka twierdz, a wiosek kilkanaście, lub więcej...

Po za tym - wykurwiaj.

Po za tamtym - naucz się pisać.

A po za tymi rzeczami, nie masz absolutnie racji co do bugów w 1.8.1 Jeśli mówisz o błędach w wersji Pre-Relesa, lub 1.8.0, to współczuję inteligencji.

survarium_user_bar_en.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...