Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nieźle jak na półtorej roku ćwiczeń


mamStresa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HAHAHA

 

Póltora roku nad tym czymś się pociłeś.

 

Boże...

 

Takie to ja mam bez ćwiczeń na siłce tylko na kondycyjnych.

 

Buhahaha

 

Żryj Suple!

kup mózg... moze on chce miec kondycje i dobrze wygladac ale nie jak te koksy z pod bloku co na sterydach odzywkach i tych suplementach jada... to ze ty nie masz nic w glowie nic nie poradze....

;]

Opublikowano

kup mózg... moze on chce miec kondycje i dobrze wygladac ale nie jak te koksy z pod bloku co na sterydach odzywkach i tych suplementach jada... to ze ty nie masz nic w glowie nic nie poradze....

Mój post miał w sarkastyczny sposób wyśmiać ludzi używających owych supli. Sam niczego nie biorę i nie mam tam żadnej masy wielkiej. Wolę być szybszy i zręczniejszy niż silny i powolny.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Mój post miał w sarkastyczny sposób wyśmiać ludzi używających owych supli. Sam niczego nie biorę i nie mam tam żadnej masy wielkiej. Wolę być szybszy i zręczniejszy niż silny i powolny.

 

 

po co go naklaniasz na jakies gowno? naturalne mięsnie sa bardzo dobre.

;]

Opublikowano

hrabia12

 

to dlaczego oceniasz cos z czym nigdy nie miales stycznosci ?

jesli ja np; nigdy nie jezdzilem na nartach to bede sie pchal na forum o narciarstwie i tam pisal

'ale chujnia co wy robicie idioci sie polamac mozecie nigdy nie jezdzilem na tym gownie

bo po co mi to'

nie wtedy nie komentuje bo nie znam sie na tej dziedzinie sportu

i dlaczego odrazu kazdy pisze suple,koks itp.

on nawet 1 slowa nie powiedzial na ten temat to czemu go osadzacie ?

jesli nie wiecie co bral to najlepiej nic nie pisac a nie spekulowac

 

P.S hrabia wiekszosc boxerow,kickboxerow ktorzy maja taka

szybkosc ciala ze jesli ja i Ty mielibismy ich uderzyc na raz to oni

by nas poskladali 5 razy bierze wlasnie suple

bo od nich nie rozjebie Cie jak dynie tylko kazde suple

dzialaja na cos innego

 

a co do filmiku to

AGNIECHA TAK 'BAHRDZO CIE PHRAGNE'

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Japierdole

jak mnie wkurwiaja tacy ludzie nigdy za sztanga sie nie dotkneli

zobacza takie cos zaraz napisza 'ahaha kurwa sterydy i chuj tez bym tak mogl'

a jak ktos napisze zeby Swoje osiagi pokazal czy tez sylwetke to pisze

'a po co mi to nie chce tak wyglada' a przed monitorem siedzi albo

90kg. pasztet sam tluszcz i nic poza tym albo 50kg. chuchra na ktorego

kichniesz i mu lep spada

 

nie chce tu nikogo obrazic ale taka prawda

 

na 1,5 roku cwiczen ladnie wyglada a dla all spinaczy

chcial bym was zobaczyc jak wam proponuje ten gosc

solo style pewnie byscie szybciej spierdalali niz sie do niego

odezwaliscie

 

wiadomo ze te 1,5 roku mozna osiagnac w 3-5 mies. jesli by sie

trzymalo full diete,suple i do tego strzaly w dupsko

 

ale najlepiej nic sie nia tym nie znac napisac 'sterydy dla ciot'

ale niestety same sterydy nie zrobia z 50kg. goscia ktory bedzie wazyl 80kg. bral na klate 100+

i mial poziom tluszczu 1-5% o nie

 

 

Zależy jaki ma cel, to ty chyba gówno wiesz o sterydach -.- 30kg w 3 miesiące bez problemu...

 

Naturalne mięśnie nie różnią się niczym od tych na sterydach.

Odżywki czy suple jak sobie to zwiecie, to 90% produktów nie działa a wręcz szkodzi...

I koleś na 1,5 roku ćwiczeń wygląda beznadziejnie zakładając że chce mieć maksymalna wcinkę i rzeźbę. Takie efekty to ludzie osiągają na samej diecie z ujemnym bilansem...

Ehh jacy tu są specy to żal dupę ściska.

Opublikowano

Propsy za filmik z testo, najlepszy troll w sieci. Ciekawostka, gościu na filmikuu skończył studia fizyczne na jakiejś dobrej uczelni w Polsce. xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=BRzuKh4tmZ4

 

http://www.youtube.com/watch?v=wb1dtcScR6A

 

Najlepszy troll ever, te posty napinających się polaczków są piękne, haha.

Pomogę z matematyki, PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...