Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nieźle jak na półtorej roku ćwiczeń


mamStresa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HAHAHA

 

Póltora roku nad tym czymś się pociłeś.

 

Boże...

 

Takie to ja mam bez ćwiczeń na siłce tylko na kondycyjnych.

 

Buhahaha

 

Żryj Suple!

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

HAHAHA

 

Póltora roku nad tym czymś się pociłeś.

 

Boże...

 

Takie to ja mam bez ćwiczeń na siłce tylko na kondycyjnych.

 

Buhahaha

 

Żryj Suple!

 

Kurwa wypierdalaj żałosny nupie ... Może wstawisz swój film co ? Tak łatwo się gada a jak przychodzi co do czego to gówno.

 

Ten koleś przynajmniej poświęcił 1.5 roku wychodził i ćwiczył . Po chuj mu większe mięśnie ? Nie kreuje się na pudziana . Dziewczyny nie przepadają za szafami ;).

 

@ TOPIC

 

No, no pozostaje mi tylko pogratulować zaparcia i wytrwałości w ćwiczeniach. Bardzo dobrze wyrzeźbione ciało . Pewnie dziewczyna zadowolona ;). Przynajmniej nie gniłeś na dupie jak ten gość hrabia.

jqeuR.png

Opublikowano

Nie wiem czemu ale nie chciałbym mieć takiego ciała . .

Po 2 to nie jest on zebyscie sobie nie mysleli ^ ^ Mnie to nie jara.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Kurwa wypierdalaj żałosny nupie ... Może wstawisz swój film co ? Tak łatwo się gada a jak przychodzi co do czego to gówno.

 

Ten koleś przynajmniej poświęcił 1.5 roku wychodził i ćwiczył . Po chuj mu większe mięśnie ? Nie kreuje się na pudziana . Dziewczyny nie przepadają za szafami ;).

 

@ TOPIC

 

No, no pozostaje mi tylko pogratulować zaparcia i wytrwałości w ćwiczeniach. Bardzo dobrze wyrzeźbione ciało . Pewnie dziewczyna zadowolona ;). Przynajmniej nie gniłeś na dupie jak ten gość hrabia.

 

Przynajmniej nie chwalę się swoim (de facto dobrym) ciałem na forum o cheatach do gier multiplayer. A mi nie chodzi o to żeby robił z siebie szafę tylko jak na półtora roku to mało zrobił ale co ty możesz wiedzieć... W życiu nawet na dwór nie wyszedłeś o ćwiczeniu nie mówiąc.

 

PS: Jeśli dla ciebie gnicie na dupie to bieganie 4km codziennie z rana to pzdr. :D

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

@Up

 

A do czego ty wgl wtrącasz Karola Wojtyłe???

 

Poza tym zaliczyłes spam.

 

 

 

@topic

 

Nieźle jak na 1,5 roku... Ja w pół roku mam 1/3 z tego ^^ ale kaloryfer mam ^^

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

HAHAHA

 

Póltora roku nad tym czymś się pociłeś.

 

 

ale ty jesteś tępy, ciekaw jestem jakie wg. ciebie powinien mieć efekty po półtora roku ćwiczeń?

 

 

Takie to ja mam bez ćwiczeń na siłce tylko na kondycyjnych.

 

Buhahaha

 

Żryj Suple!

 

chyba na kutasie, masturbując sie i układając klocki w majnkrafcie, na cwiczeniach kondycyjnych możesz miec co najwyzej lekko wyrzeźbiona klatke, brzuch i nogi, ale napewno nie bedziesz miał takiej masy mięsniowej wiec nie pierdol głupot.

 

a co do samego filmiku to koles na 100% brał jakieś suple ^^.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

ale ty jesteś tępy, ciekaw jestem jakie wg. ciebie powinien mieć efekty po półtora roku ćwiczeń?

 

 

 

chyba na kutasie, masturbując sie i układając klocki w majnkrafcie, na cwiczeniach kondycyjnych możesz miec co najwyzej lekko wyrzeźbiona klatke, brzuch i nogi, ale napewno nie bedziesz miał takiej masy mięsniowej wiec nie pierdol głupot.

 

a co do samego filmiku to koles na 100% brał jakieś suple ^^.

 

Agniecha, tak bałdzo cie płagnę! 1:05 XDDDDDD

Opublikowano

Japierdole

jak mnie wkurwiaja tacy ludzie nigdy za sztanga sie nie dotkneli

zobacza takie cos zaraz napisza 'ahaha kurwa sterydy i chuj tez bym tak mogl'

a jak ktos napisze zeby Swoje osiagi pokazal czy tez sylwetke to pisze

'a po co mi to nie chce tak wyglada' a przed monitorem siedzi albo

90kg. pasztet sam tluszcz i nic poza tym albo 50kg. chuchra na ktorego

kichniesz i mu lep spada

 

nie chce tu nikogo obrazic ale taka prawda

 

na 1,5 roku cwiczen ladnie wyglada a dla all spinaczy

chcial bym was zobaczyc jak wam proponuje ten gosc

solo style pewnie byscie szybciej spierdalali niz sie do niego

odezwaliscie

 

wiadomo ze te 1,5 roku mozna osiagnac w 3-5 mies. jesli by sie

trzymalo full diete,suple i do tego strzaly w dupsko

 

ale najlepiej nic sie nia tym nie znac napisac 'sterydy dla ciot'

ale niestety same sterydy nie zrobia z 50kg. goscia ktory bedzie wazyl 80kg. bral na klate 100+

i mial poziom tluszczu 1-5% o nie

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Japierdole

jak mnie wkurwiaja tacy ludzie nigdy za sztanga sie nie dotkneli

zobacza takie cos zaraz napisza 'ahaha kurwa sterydy i chuj tez bym tak mogl'

a jak ktos napisze zeby Swoje osiagi pokazal czy tez sylwetke to pisze

'a po co mi to nie chce tak wyglada' a przed monitorem siedzi albo

90kg. pasztet sam tluszcz i nic poza tym albo 50kg. chuchra na ktorego

kichniesz i mu lep spada

 

nie chce tu nikogo obrazic ale taka prawda

 

na 1,5 roku cwiczen ladnie wyglada a dla all spinaczy

chcial bym was zobaczyc jak wam proponuje ten gosc

solo style pewnie byscie szybciej spierdalali niz sie do niego

odezwaliscie

 

wiadomo ze te 1,5 roku mozna osiagnac w 3-5 mies. jesli by sie

trzymalo full diete,suple i do tego strzaly w dupsko

 

ale najlepiej nic sie nia tym nie znac napisac 'sterydy dla ciot'

ale niestety same sterydy nie zrobia z 50kg. goscia ktory bedzie wazyl 80kg. bral na klate 100+

i mial poziom tluszczu 1-5% o nie

 

A jak mnie wkurzają tacy co mi wmawiają że nic nie wiem i że " w życiu sztangi nie dotknąłem"

 

Ale co ja się będe kłocił z krawężnikiem społecznym... Wole w spokoju pochorować :D

742611478555387739101.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

up pedał xD?

 

 

@topic

 

nie jesteś szafą dobrze zbudowany nic więcej ci nie trzeba nie zrób z siebie świni która ledwo mieści się w drzwiach :)

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...