Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie kupić serwer 10 slotów


robotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym się was poradzić, chcę wykupić serwer na 10-15 slotów, by nie było lagów można było wgrać swobodne pliki, pluginy...

cena myślę że za 30zł miesiąc ;p moze troche wiecej.

oczekuje odpowiedzi a nie zamknięcia, widziałem tematy ale nie ma konkretnej odpowiedzi.

zastanawiam się nad craftserve ale czytałem że lagi, dlatego sie pytam, moze pukawka albo gamepix.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

http://craftserve.pl/#&panel1-2

 

30 zł 10 slotów

Opublikowano

rafaello slotex go jest gowno za przeproszeniem..

 

Only pukawka ^^ 35 zl za 10 slotow i mozesz dokupowac ilosc wg uznania :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

A czemu slotex to gówno ?

Mnie się podoba , płatność SMS i to nie tak drogo ...

z tego co zrozumiałem , 30zł na 10slotów na cały miesiąc i to przez SMS !

 

Ale mam pytanka co do slotex

...

Mam serwer hamachi , z pluginami

Jeżeli u nich zamówie serwer na 10slotów za 30zł sms to co ja dostaje do tego ?

Jak to u nich wygląda , kupuje i już mam serwer Dedyk ??

Bo nie rozumiem ...

Co to jest serwer BUKKIT ?

x


Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/418240-spis-hostingow-do-gry-minecraft/

 

Ja bym porównał oferty, oraz zobaczył opinie na serwisach. :D

Opublikowano

ja polecam hostvision.pl swietne servy cs,samp jak i minecraft

@edit sora teraz zauwazylem ze minecraft zostal wycofany z tego hostingu

GPU: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X CPU: Intel Core i5-6600K Mobo: Asus Z170 PRO GAMING RAM: Corsair Vengeance LED, DDR4, 2x8GB, 3000MHz, CL15 PSU: Corsair RM550X Cooler: be quiet! Dark Rock 3 Case: PHANTEKS Eclipse P400S SSD: Samsung 840 EVO 250GB HDD: Western Digital Red 3TB Audio card: Creative Sound Blaster ZxR 

Monitor: Benq Zowie XL2411 144Hz Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Mouse: SteelSeries Rival 300 Mousepad: SteelSeries QcK+ Headset: HyperX Cloud Black 

Opublikowano

Chyba kupię w craftserve ;p ale teraz, czy da się zrobić tak że ktoś wysyła sms, i dostaje VIP na np. miesiac?

jakis plugin na bukkit ;p by sie przydal

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/418240-spis-hostingow-do-gry-minecraft/

 

Ja bym porównał oferty, oraz zobaczył opinie na serwisach. :D

 

JUŻ SKOŃC KUHWA SPAMOWAĆ TYM GÓWNEM!

Opublikowano

Co do wysłania sms to dogadasz się z "graczem", i ustalasz zn im koszt. A vipa i uprawnienia do vipa ustawiasz w permissions.

tak ale zeby np po miesiacu nie musial go wywalac a samo mu zdjęło vipa

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Witam.

Ad. chcę wykupić dziś serwer;p ale dręczy mnie jedno, co się stanie jeśli nie zapłacę za serwer (bo np. kieszonkowego nie odstane w następny miesiąc).

są jakieś kary, serwer usuwaja, wyłączają, czy jak to sie dzieje w craftserve

sorry iż odkopuje ten temat ale dziś chcę kupić serwer ;p

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Na craftserve jak nie opłacisz serwera nic Ci nie usuwają, tylko serwer jest nie aktywny, jak opłacisz to aktywują Ci serwer i wszystko masz jak wcześniej. :)

21ca0r4.jpg

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...