Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Limit Yang zwiększony do 2,1kkk


WoJjTeK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Palikocie , nie oto chodzi . Wiem że max. 255 można zrobić na neun game .

@Topic jezeli ktos zmienił typy lv , to i yang też powinno się dać , tylko teraz kto tego dokona ? -,-

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

nowe game 2010 .. game_2089 itp .

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

WoJjtek dałbyś diff'a na max yang: 2 147 483 647 ??

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy mógłby ktoś sprawdzić ten dif ?

 

This difference file has been created by IDA Pro

game_2089

0002EDB6: 93 FF

0002EDB7: 35 FF

0002EDB8: 77 FF

00030B8F: 93 FF

00030B90: 35 FF

00030B91: 77 FF

000E140C: 93 FF

000E140D: 35 FF

000E140E: 77 FF

000E692B: 93 FF

000E692C: 35 FF

000E692D: 77 FF

000E69E8: 93 FF

000E69E9: 35 FF

000E69EA: 77 FF

0018BC86: 93 FF

0018BC87: 35 FF

0018BC88: 77 FF

 

 

Nie odbiegając od dwóch bajtów dałem FF(255) możliwe że przejdzie spróbujcie

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Czy mógłby ktoś sprawdzić ten dif ?

 

This difference file has been created by IDA Pro

game_2089

0002EDB6: 93 FF

0002EDB7: 35 FF

0002EDB8: 77 FF

00030B8F: 93 FF

00030B90: 35 FF

00030B91: 77 FF

000E140C: 93 FF

000E140D: 35 FF

000E140E: 77 FF

000E692B: 93 FF

000E692C: 35 FF

000E692D: 77 FF

000E69E8: 93 FF

000E69E9: 35 FF

000E69EA: 77 FF

0018BC86: 93 FF

0018BC87: 35 FF

0018BC88: 77 FF

 

 

Nie odbiegając od dwóch bajtów dałem FF(255) możliwe że przejdzie spróbujcie

 

Zaraz sprawdzę i dam edit'a ^^

 

Ile to powinno być max wg diffa?

Opublikowano

2.5kkk :D

 

Pierwsze to 255 więc chyba 255.255.255.255, ale jeszcze lookam

 

 

@Edit - diff nie działa, 2,1 dalej max :)

Opublikowano

Badar a wgrałeś tego difa jako następnego po tym od Wojtka ?

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Badar a wgrałeś tego difa jako następnego po tym od Wojtka ?

 

Nie, a powinienem tak zrobić ?

 

Wgrał się normalnie - wiesz co ? Lepiej pisz na PW (mniejszy spam a łatwiej się dogadać, bo mam nawet sprawę do Ciebie :))

Opublikowano

@shejn

To raczej nie szuka po bajtach tylko po tym co zaznaczyłem w cudzycłowiu niżej

np. ''0002EDB6'': 93 FF

 

Jak w diff patcherze ustawi żeby nie sprawdzało bajtów to nie będzie zwracać uwagi

na to co tu zaznaczyłem niżej tylko odrazu je zmieni na nowe w tym przypadku na ''FF''

np. 0002EDB6: ''93'' FF

Opublikowano

0002EDB6: == adres

93 FF == bajty

Dobrze napisałem .. Jak zmieniłbyś przykładowo 93 na 37 . to już nie będzie 93 FF tylko 37 FF więc dobrze napisałem.

A poco ma szukać po adresie skoro adres nie zostanie zmieniony. Pomyśl zanim napiszesz coś bezsensownego.

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Chodzi mi oto że napsałeś do Badara żeby wgrał tego difa po tym jak wgra difa od Wojtka, bo bajty mogły by się nie zgadzać

To bez różnicy czy wgra po czy przed... Bajty i tak zmieni dobre, po adresie szuka...

Opublikowano

mogły by

Jestem tylko człowiekiem , nie wymądrzam się ani nie jestem wszech wiedzący dlatego mam prawo do popełniania błędów .

Być może masz rację ,może to ja ją mam ,ważne żeby to nie była wymiana zdań :

jestes pojebany jakis rzal chuja sie znasz

Jestem od niedawna na Waszym forum i trochę mnie to boli ,że wiele osób z byle jakiego , małego błędu

potrafi przeklnąć całą Twoją rodzinę wraz z '' twoją starą'' .

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...