Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Dyskusja] Minecraft- co byście zmienili, dodali?


HektoQG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up, a może jeszcze będzie odbywać podróże międzygalaktyczne i kolonizować się na jednej z miliardów planet zabijąc przy tym setki obcych, którzy w międzyczasie zajmują twoją poprzednią planete. Już sobie wyobrażam te płaskie planety gerujące się chunk po chunku podczas lotu... Nawet nie można zrobić normalnego krzesła, a ty byś chciał latać w kosmos... Niby z czego byś zrobił tą rakiete? Z kamienia? A odpalał zapalniczką ;d?

 

Jeszcze zajebiście by było jak by beta była dłużej np. do 3 a nie do 2.

Równie dobrze mogą zrobić teraz wersje 1.0.2.3.1.3, a pełną wersję wydać w 37.12.3 pomijając inne.

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Opublikowano

Za dużo pisania :/

to dopiero 1 płytka:)

którą trzeba pokryc całą rakietę

trzeba zrobic 3 silniki

zbiornik paliwa

panel starowania

kadłub

pas startowy

i inne tego typu rzeczy :)

 

 

a na innych planetach:

 

wysokie skoki

inne rudy

trudniej się kopie

potwory w dzień a w nocy spokój

inne materiały

wielkie korzenie zamiast drzew

kratery

czasami burza elektromagnetyczna wtedy trzeba się schowac jak nie to w ciągu 1 min bombardują cię tnt-pioruny

 

i tak dalej :)

Opublikowano

Fajnie by bylo jak by:

- Zrobili wiecej kratek do gory.

- Teleport do nieba

- Jak sie dead'nie to jest sie w niebie i trzeba isc do np: Boga zeby cie spowrotem na ziemie sprowadzil, i wtedy z Aniolem tak na dol sie leci :P

- Konie

- NPC i ze mozna zostac krolem wioski jesli sie np: Jej pomoze albo pokona jakis najazd potworow czy cos xD

- Krzesla, Stoly i inne interaktywne przedmioty :D

- Ksiazki w ktorych mozna pisac

- Szybsze poruszanie sie w wodze a szczegolnie pod prad!

- Wiecej roznych potworow

- W nocy moze byc Pelnia ksiezyca itp. i jak sie popatrzy na pelnie golym okiem to sie zamienia w Wilkolaka chyba ze sie ma okulary albo sie parzy przez szklo :D

userbar2.jpg

koxm.png

mca.png

Opublikowano

up. właśnie poruszanie w wodzie ma byc cieżkie, tak jak w real.

Z Bogiem nie będzie bo gra nie może zawierać treści religijnych.

Co do wyokości świata to najleppiej suwak od 128 do 512 ;p

 

Co do pełni, to w oglóe powinni zrobić różne fazy księżyca, bo ta noc jest za jasna teraz nawet na Moody, a np, w bezksiężycową noc byłoby dużo ciemniej

Opublikowano

Ja chciałbym tak;

 

1Konie-Można by było na nich jeździć i walczyć, bo na piechotę to wolno. Musiały by jeść zboże lub trawę. Gdy by koń tracił życie jechałby na oślep.

 

2 Niebo- Żeby do niego się dostać trzeba by było zrobić drogi i trudny teleporter.

 

PS: Dopisze jeszcze coś :)

Nova    tnXkN4Y.png    Regna

Opublikowano

Niebo

Latające gwiazdy

Spadające asteroidy :P

Teleskop do obserwacji nieba :)

 

Hieny i lwy :)

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Chcialbym zeby tak jak skiny dla premium, byly rowniez obrazki ktore mozemy sami tworzyc i wieszac je na scianach:D

 

Mogliby rowniez dodac srodek transportu - samochody -> samoloty

 

Plecaczek ze slotami -> 2sloty ->5slotow ->7slotow ->10slotow(max)

 

kazde z nich (leciutko spowolniaja gracza) lecz czym wiecej slotow tym wieksze spowolnienie.

 

3 poziom rozgrywki - Tower Defence, czyli spawnujemy sie w zamku (przed tym wybieramy jaki zamek chcemy, czyli jak mocny) dostajemy tylko luk i strzaly i powoli rozbudowywujemy nasz zamek aby byl "niezniszczalnym"

Moze byc w tym rowniez zamieszane npc.

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

Opublikowano

normalna gravitacja... np stone utrzymuje sie max 10 kratek od sciany jak nie to sie zawali...

Sklejanie klockow :D np tymi slimkulkami. ze laczysz np 4 klocki. i wtedy przesuwajac je klejacym pistonem . to w obie strony bd ruszaly sie te 4 a nie 1

Mniej wegla,zelaza i diamentow... wchodze do jaskini po 1h mam cale eq...

Koty :D ech kiedys mialem mase pomyslow czesc spelnili (np rzeki) a reszte zapomnialem gdy przeczytalem temat ;/ :D

 

Edit : przepisac gre na c++ (lepiej by smigala)

Opublikowano

Na pewno usunąłbym to, że wszędzie jest tyle węgla i żelaza.

Generalnie zaniżyłbym częstotliwość generowania materiałów.

 

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

a ja bym dodał

-Duuuuuuuuuuuuuuuużo nowej broni z różnych epok np. włócznie ,kusze , karabiny maszynowe

- Zapałki do

- zapalania lądu od bomb , m. wybuchowych itp.

- nowe moby

- żeby trzymało sie w dwóch rękach to co powinno sie trzymać w rękach i dodanie np. mieczy dwuręcznych

- magia i czarna magia

- możliwość pobawienia się w assasina

- konie, słonie

- nowe zbroje także na konia i słonia który po założeniu stał by sie bojowy

- armaty , czołgi , flagi itp.

- i rzeźnie oraz narzędzia rzeźnika :D

- oraz jakieś qesty i strony konfliktu (niekoniecznie)

Usunąć:

- The End dodać smoka w normalnym świecie w górach

- Endermani

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...