Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Fly mod i plugin na latanie w wesji dzialaja tez 1.8.1 i 1.8


kruk392

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I Fly mod to jest do sing player i multiplayer mozna dzieki niemu latac i jednoczesnie budowac czyli np jesli chcesz zbudowac jakiegos kolesia i nie chcesz caly czas nakladac klocki pod siebie to fly mod ci pomoze poprostu stoisz w powietrzu i możesz budować

 

2 Sposob to miec plugina na serwie dzieki czemu latasz ale nie bedziesz mogl zawisnac w powietrzu znaczy to ze jak lecisz i przestaniesz to nie zatrzymujesz sie w powietrzu tylko spadasz w dół

 

Ja bardziej polecam I sposób jest lepszy bo mozna latac na singlu i multiplayer :P

 

 

Link

http://www.multiupload.com/NZXFPBZDAY

W srodku sa 2 mod fly i plugin na serwa

 

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=61f5b97a81c8e8eda9a895af7b6b78a47f8f691143077bd5287010445a148301-1316448107

 

sorka jeszcze jest 3 sposub na creative tryb gry dać i 2 razy spacje nacisnac i latamy :)

 

Jak pomoglem Daj Plusa +

Opublikowano

A nie lepiej sobie zainstalować SPC? - Chociaż, kto jak woli. ;)

 

Do tego dochodzi sposób który podałeś, czyli zmiana na tryb creative.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@HektoQG

server.properties >>> allow-flight=false >>> Zmieniasz false na true i potem każdego kto lata kickuje automatycznie z serwera.

hollssygna.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...