Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nether - problem z portalem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Mam problem z portalem do Netheru. Gram już długo ale przytrafiło mi się to 1 raz, mianowicie:

 

Zbudowałem portal do netheru, wchodzę jestem w netherze, wszystko ok. Ale gdy wracam, teleportuje mnie do nieznanej jaskini. To nie jest nawet w okolicy mojego domu:

 

Koordy gdy stoję w portalu:

 

x -110

y 56

z -164

 

A teleportuję się do:

 

x -232

y 18

z -51

 

Co mam zrobić? Dodam że wejście do pomieszczenia z portalem znajduje się pod wodą ale później jest normalne "suche" pomieszczenie.

Opublikowano (edytowane)

Ehhhh... Nie rozumiesz. Mam portal w "normalnym" świecie. Wchodzę w niego. I potem wchodzę w TEN SAM portal (tzn. ten który się wygenerował, gdzie się pojawiłem) i jestem w tej dziwnej jaskini. Nie buduję innego portalu gdzieś dalej, wchodzę w ten co się wygenerował.

 

EDIT. A te koordy co podawałem że są gdy stoję w portalu to są z portalu z normalnego świata.

Edytowane przez darvd29
Opublikowano (edytowane)

Właśnie sprawdzam. Dodam, że tamten save to stary save z 1.7.3

 

EDIT. Stworzyłem nowy świat i portal działa jak trzeba

Edytowane przez darvd29
Opublikowano

tak myślę i...albo to jest jakiś bug albo ten portal już tam był.

Ty zrobiles portal i automatycznie przeniosles się do zrobionego juz w piekle. Jak wrociles to portal wyszukal najbliższy i przeniosłes się do tej jaskini.

W końcu teraz sporo zmienili itp. więc różnie rzeczy mogą się dziać.

 

"tak czy siusiak" większe prawdopodobieństwo jest że to jest bug.

 

@dopiero teraz zauwazylem że napisałeś, ze tamta mapa jest sprzed update 1.8 ;) to raczej bug

snikersproject1.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...