Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czemu nie ma żadnych ulepszaczy do itemów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Więc tak...

 

w refine_proto i item_proto jest wszystko dobrze zrobione ... np. ustawie że z bojowego+9 robi się syriusza i ulepszacz to broszurka... a oczywiście wszystko jest ok oprócz tego że w żadnym itemie nie pokaże się ulepszacz... Do każdego itemu nie potrzeba ulepszaczy, tylko yang.Mam trochę pliki zedytowane... mógłby ktoś mi podrzucić może plik z ulepszaczami do każdego itemu lub jak to naprawić ?

A w refine_proto są ustawione ulepszacze...

 

Plusy za pomoc wręczam !

Edytowane przez Darkey
Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

 

Pobierz to rozpakuj i wgraj "refine_proto"

 

Po wgraniu zrestartuj baze i powinno smigac ;]

 

Profesionaly team który stawia srv w zajebisty sposób

 

Wiecie dlaczego nie moga przenieść plików ?

 

mistrzowiee.jpg

 

 

 

Mistrzowie w stawianiu srv na dedykach !:D

Opublikowano

Tak wystarczy refine_proto

 

Profesionaly team który stawia srv w zajebisty sposób

 

Wiecie dlaczego nie moga przenieść plików ?

 

mistrzowiee.jpg

 

 

 

Mistrzowie w stawianiu srv na dedykach !:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...