Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś się bawił na moim serwerze i zabezpieczył drzwi komendą /cprivate a jak ja wpisuje /cprivate public i wale w drzwi to mam komunikat "Nie masz zabezpieczenia Wooden Door" jak to naprawić ?

Oglądasz seriale typu: The Flash, Arrow, Daredevil, The Walking Dead? Jeśli tak, to zapraszam na mój kanał YouTube

Opublikowano

Ewentualnie rozwal je i postaw nowe :) - jesli jestes adminem :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Dobra usunąłem komenda /cremove, ale nie moge przez nie przejść, po prostu mnie tak jakby trzyma :D

Oglądasz seriale typu: The Flash, Arrow, Daredevil, The Walking Dead? Jeśli tak, to zapraszam na mój kanał YouTube

Opublikowano

A nie zbugowało Ci się tam coś? tzn jakby sie klocek w klocku pojawił i jest niewidzialny. Po najechaniu myszką na niego powinien sie pokazac w samych konturach :D

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

To jest ban na wersji 1.8. Nie można przechodzić środkiem podwójnych drzwi. Musisz przejść tak jakby w zakresie 1 drzwi, przy samej futrynie ;p

Opublikowano

Miałem podobny problem, okazało sie, ze na serwerze mieliśmy kaszankę w plikach serwerowych. Upewnij sie, ze wszystkie pliki i mody itp są takie jakie być powinny, pasujące i w ogóle. Czasem się zdarza tak, że to co nie powinno ze sobą działać właśnie działa :>

 

U nas klienci byli na 1.8 i 1.8.1 a serwer stał sobie na pomieszanych plikach 1.7.3 i jakąś jeszcze kaszanką ;D

 

Może tu coś nie tyka :P

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Andrzej, ja nie chcaiałbym wnikać w Twoje kompetencje, do dziś jestem Ci wdzięczny za Bota do metina, ale jak to sie podziało że możnabyło wbić na 1.7.3 clientem z 1.8? oO

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Nie tylko ja i Ty się nad tym zastanawiamy.. 4 czy 5 innych graczy na serwerze również.. i wszyscy mieliśmy problem z tymi zakichanymi drzwiami :)

 

EDYTA

 

Dodatkowo pluginy, które były zainstalowane działały dość.. śmiesznie xD np TMI.. Teoretycznie na 1.8 powinien działać ten z pre-release2 (wtedy co robiliśmy testy) No ale nie działał, dawał item w ostatnio używanym okienku (nie wywalało na ziemie) tj. jak ostatnio uzyles np 3 okna (z paska szybkiego dostępu) to tam sie pojawiał kliknięty item, jak użyłeś jakiegoś okienka z trybu creative (/gamemode nick 1) to tam sie pojawiał oO To chyba raczeni nie jest normalne ;d

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...