Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Vectera.Net


Ŧalse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie masz po co "refreshowac" ;]

 

Skoro srv jest gotowy w 99% i czekasz na jakies "pomysly" innych graczy to moze poprostu odpal srv i jesli ktoś bedzie miał pomysl jakis to go zrealizujesz w trakcie ;]

 

Profesionaly team który stawia srv w zajebisty sposób

 

Wiecie dlaczego nie moga przenieść plików ?

 

mistrzowiee.jpg

 

 

 

Mistrzowie w stawianiu srv na dedykach !:D

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Reload?

Pod względem nazwy reload bo z tego co opisałeś to nawet w połowie nie było na starej vecterze.

Aha, teraz szukasz kogoś kto znał vectere, mhm, czyli te wasze 1% to cały serwer (czyt. sys. ulepszeń, ulepszacze, i takie tam)?

Opublikowano

Nie nie chce sprawdzic czy to napewno baza vectery co dostalem ja bo zaczyna mi nie pasowac i jesli to nie ona no to wtedy zrobie taka sama glownie chodzi o npc i system ulepszen

@@

Co do reloadu to chodzilo o stara vectere z paroma nowosciami lecz sam widzisz staram sie jak moge

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

zalosny w tym momęcie to Ty jestes.

 

Nie uwazam sie za boga tylko mowie tak jak jest.

 

Czegos nie potrafie to tego nie robie proste? proste.

 

a tak dla Twojej informacji, masz na Yt mase filmików w ktorym jest uklepszanie doadne L:)

Szukasz sponsora ? Wejdz w link niżej a później kliknij "O mnie"

:)

Kliknij tutaj , a później w "O mnie"

Opublikowano

Ahh piękny serwer, najlepszy wg. mnie w Polsce. Zero nowych broni na 90+ zero broni wyższych od hwanga wreszcie się połapie ;d masz + za all posty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...