Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Vectera.Net


Ŧalse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
logo.png

 

2256992.png

 

auyb.jpgszzi.jpg

iaws.jpghnap.jpg

 

2256997.png

jgmm.jpg

 

2257002.png

fkca.jpg

Bony:

Dzik - Zwiększa obronę o 75 punktów.

Wilk - Zwiększa obronę o 100 punktów.

Lew - Zwiększa obronę o 125 punktów.

Tygrys - Zwiększa atak o 200 punktów.

Biały Lew - 30% więcej EXP'a podczas jazdy. Może być łączony z innymi przedmiotami dodającymi bonus EXP.

Dzik Cienia - 20% na Potwory.

Wilk Cienia - Szansa na Krytyczne Uderzenie +10%.

Lew Cienia - Zwiększa atak o 250 punktów , dodaję 150 punktów obrony.

Tygrys Cienia- Zwiększa atak o 200 punktów , dodaję 100 punktów obrony.

Wierzchowce można ściągać i zakładać spowrotem. Czas jazdy wynosi 10minut!

 

2257012.png

Grota_v1-Panorama.jpg

 

 

 

2257027.png

 

Miecz Bojowy +9 (65) -> Miecz Syriusza +0/9 (80-90) -> Śmiercionośne Ostrze +0 (95) -

Miecz Nimfy +9 (65) -> Miecz Niebieskiego Maga +0 (80) -

 

Partyzana +9 (65) -> Ostrze Boga Smoków +0/9 (80-90) -> Zabójca Żółtego Smoka +0 (95) -

Magnetyczne Ostrze +9 (65) -> Miecz Diabła +0 (80)

 

 

 

Miecz Szponu Ducha +9 (65) -> Święty Miecz +0/9 (80-90) -> Księżycowy Miecz +0 (95) -

Miecz Egzorcysty +9 (65) -> Brzegowe Ostrze +0 (80) -

 

Olbrzymi Łuk Żółtego Smoka +9 (65) -> Olbrzymi Łuk Diabła +0 (80-90) -> Łuk Nieba +0 (95)

Boski Łuk Moreli +9 -> Upiorna Kusza +0 (80)

 

Smoczy Nóż +9 (65) -> Bezduszne Noże +0/9 (80-90) -> Nóż Strumienia +0 (95) -

Nóż Błyskawicy +9 (65) -> Ząbkowany Nóż +0 (80) -

 

Dzwon Burzowego Ptaka +9 (65) -> Dzwon Szczęki Smoka +0/9 (80-90) -> Dzwon Śmierci +0 (95) -

Dzwon Nieba I Ziemi +9 (65) -> Hibiskusowy Dzwon +0 (80)

 

Wachlarz Zbawienia +9 (65) -> Diabelski Wachlarz +0/9 (80-90) -> Wachlarz 8 Trigramów +0 (95)

Niebiański Ptasi Wachlarz +9 (65) -> Wachlarz Leżącego Smoka +0 (80)

 

Do Ulepszeń potrzeba: 4x Biała perła , 4x Nieb. Perła , 4x Krwawa Perła , 4x Broszura Szermierki , 5.000.000 Yang

Szansa na pomyœlne ulepszenie wynoœci 100%!

2257021.png

 

- Max level: 99 (Narazie)

- Brak 6/7 bonu oraz 5 bonu

- Brak nowych broni , zbroi itp maksymalna zbroja to stal ew. hwang

- Max staty to 95

- Zabezpieczony przez api , gm mode

- Zabezpieczona www

- 9 Wierzchowcow

- 100% na omdlenie

- Zmodyfikowany interface

- Możliwość zapisywania 4 kont w kliencie + 5 odrazu wpisane

- ItemShop w grze

- Działający AutoPatcher

- Możliwość wgrywania znaczków gildii

- 5 Channeli

- Odbugowana grota v2

- Komnata smoka jak na pl (wraz z wejsciem)

- Odbugowane odgłosy wierzchowców , bossów

- Wieza DT od 50lv

- Dodatkowe poziomy Czerwonego lasu oraz Lochów Pająków

- Odbugowana Wojna Królestw

- Ranking Killerów (SS Na dole)

 

2257037.png

 

Start: We Wrześniu , ok 30

Strona Serwera: http://vectera.net

Stan Serwera 99%

 

Serwer będzie rozwijany z czasem dodawane będą nowości itp.

Wszelkie propozycje pisać poniżej

 

Screen dla modów:

 

hblc.jpg

 

 

Sygnaturka dla graczy:

vecu.png

[center][url="http://www.mpcforum.pl/topic/447237-zapowiedz-vecteranet/"][img=http://img828.imageshack.us/img828/8083/vecu.png][/url][/center]

 

Zdjęcia:

[spolier]tzdd.jpg

 

 

 

####Aktualizacje########

- Zmieniono System ulepszeń

11-37.59.93.25.png
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Juz dodane prezka sie zmieni do jutra bo zly przycisk nacislem i dodalo ja wczesniej

@@

Co do startu nie jestesmy pewni na który dzień ... dam zla date i nie wyrobie z robota i bedzie przypal

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

Tak jak bedzie duzo graczy to zwieksze max lv i dodam nowe zbroje i bronie (w miare ladne ) bo to bezsensu teraz wszystko dodac a potem spam ze nic nie robimy

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

Broni nowych narazie nie bedzie na pl'u daja sobie rade z trytonem wiec tu tez a tu o wiele latwiej i bedzie zabawa a co do hibisa to zobaczymy

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

Zadnych zmian w broniach itp takie propozycje odrzucam zostaje jak jest i jak powiedzialem : beda gracze , beda zmiany

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

####Aktualizacje########

- Zmieniono System ulepszeń

Ehhh

 

Teraz to zjebałeś całkowicie system ulepszeń

 

To nie jest vectera nawet w 20% juz ;]

Szkoda czasu na ten srv

Bye

 

 

@Edit

 

 

2257027.png

 

Miecz Bojowy +9 --> Miecz Syriusza +0

Miecz Szponu Ducha +9 --> Ksiezycowy Miecz +0

Zatruty Miecz +9 --> Smiercionosne Ostrze +0

Miecz Egzorcysty +9 --> Brzegowe Ostrze +0

Demoniczne Ostrze +9 --> Swiety Miecz+0

Smoczy Noz +9 --> Bezduszny Noz +0

Noz Siamese +9 --> Noz Strumienia +0

Swietlisty Noz +9 --> Zabkowany Noz +0

Boski Luk Moreli+9 --> Upiorna Kusza +0

Olbrz. Luk Zolt. Smoka+9 --> Olbrz. Luk Diabla +0

Magnetyczne Ostrze +9 --> Zabójca Zólt. Smoka+0

Zlodziej Dusz +9 --> Pogromca Nieb. Smoka +0

Dzwon Burzowego Ptaka +9 --> Smoczy Dzwon +0

Dzwon Nieba i Ziemi +9 --> Hibiskusowy Dzwon +0

Bambusowy Dzwon +9 --> Dzwon Smierci +0

Niebianski Ptasi Wachlarz +9 --> Wachlarz 8-Trigramow +0

Wachlarz Zbawienia +9 --> Diabelski Wachlarz +0

Ekstazyjny Wachlarz +9 --> Wachlarz Lezacego Smoka +0

Miecz Syriusza +9 --> Ksiezycowy Miecz +0

 

 

Syrek -> Ksiezycowy ? OK

Szpon -> Ksiezycowy ? WTF? Po co robic syrka skoro odrazu mozna ksiezyca

 

 

@Edit2

 

Tego na 100% nie było

 

Swietlisty Noz +9 --> Zabkowany Noz +0

Boski Luk Moreli+9 --> Upiorna Kusza +0

Magnetyczne Ostrze +9 --> Zabójca Zólt. Smoka+0

Dzwon Burzowego Ptaka +9 --> Smoczy Dzwon +0

 

Nie wiem jak reszta bo az tak nie pamietam vectery z ulepszaniem

Opublikowano

Słabo..

System ulepszeń nie przemyślany.

Brak 5 bonu - robienie po 4-5 eq.

W żaden sposób nie przypomina to starej vectery, no, nie licząc nazwy.

Opublikowano

False o czym ty mowisz?

 

Chlopie popatrz co bylo na vecterze a potem rob i dyskutuj.

 

Za dlugo tam gralismy wiec Buuuuuuuuuuuuuuu

Szukasz sponsora ? Wejdz w link niżej a później kliknij "O mnie"

:)

Kliknij tutaj , a później w "O mnie"

Opublikowano

Raport:) Powiem ci tyle dzieciaku nie wiem co masz wspolnego z tomkiem chyba ten serw co zjebales ale mnie wkurwiles swoim zachowaniem

 

 

Nie ma zadnego udzialu nie przyjmuje dzieci

 

Mam pytanie czy znowu będziesz zakładał sprawę sześciu tysięcy botom jak na tym śmiesznym insansmt2 ? facepalm.gif

 

Ta vectera to syf..

 

Do Xiao dzieciaczku? Wystarcza mu 18lat i ma w Cb. wyjebane.. Dla mnie to jesteś żałosnym typem który chciał założyć sprawę 6k botom za ddosowanie..facepalm.gif

logoopm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...