Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłączyli mi premium, - Z jakiego powodu ?


QiwiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj wchodzę w minecrafta i nagle wyskakuje User not premium

No dobra to chyba jakiś błąd minecrafta... Włączam jeszcze raz i to samo !

Wkurzyłem się trochę. Wchodzę w minecraft.net i piszę, że nie mam konta premium ?? WTF ??

timz.png
Opublikowano

Za ile kupiłeś minecrafta, na jakiej stronie?

Jeśli kupiłeś minecrafta taniej niż 45- 50 zł to najprawdopodobniej klucz był kupowany z kradzionych kart.

A jeśli klucz jest kupowany z takowych kart, to zostaje on w 99,9% zbanowany.

Za ile kupiłeś MC?

 

 

Opublikowano

Kupiłem na allegro za 30 zł

od : FasstGold

 

Kolega od tego samego gościa i jak na razie nic mu się nie stało...

Zobaczymy potem.

timz.png
Opublikowano

Nie mógł pomylić loginów, bo hasło by się nie zgadzało. Niżej niż 45zł nie warto kupować. Coś z nimi nie tak.

Być może twój był kradziony.

Opublikowano

Ja kupiłem za 35zł ;)

 

Narazie mam, ale tobie raczej nie zablokowali ;)

 

Mojemu koledze zablokowali konto, ale miał jakiś inny komunikat, inny niż User not Premium

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

No tak na minecraft.net wchodzę normalnie, loguje się i moje konto jest czyste, bez premium

 

O Kurcze koledze jednak tez usuneli...

timz.png
Opublikowano

Na stronie gdzie kupywałes jest jego GG zgłoś to.Też od nie go kupywalem 1raz mi zablokowali.za 2 razem gdy dał kod all działalo.

mca.pngmca.pngmca.png

 

 

 

 

mca.png

Opublikowano

I tak zrobie.

Ale to jest trochę dziwne, w tym samym czasie oby dwie premki usuneli.

 

Twój GiftCode najprawdopodobnie został kradziony. Radzę kupić z minecraft.net albo z kontagier.pl ;)

Opublikowano

Prawdziwy fan kupi drugi, trzeci, setny raz :D

 

Cd. tematu, kupowałem od osoby z ~2000 pozytywami na allegro, nie mam dotąd żadnych problemów.

47 zł.

:)
Opublikowano

Ja kupiłem u FasstGold, i jestem zadowolony... Wszystko działa jak należy już jakiś miesiąc...

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Ja własnie tez u niego wczoraj premke kupiłem i teraz sam sie zastanawiam czy przypadkiem nie za tanio.. Narazie wszystko śmiga jak najlepiej :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Ten pan na GG odpisuje, jesli ktpś chce to mogę nawet screena rozmowy z nim wysłac :) Gadałem z nim ?przedwczoraj? o 22 i odpisał od razu :) Nawet jesli okaże sie że ten gość jest oszustem, to można skrzyknać całe MPC i po firmie na allegro :D A ja najwyżej będę miał nauczkę i kupie Gift'a na minecraft.net :)

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Ja uważam, że to nie są oszuści. Bo zawsze odpisywali, i pomagali ^^

Lubię to!

 

A teraz mały kącik humoru

:) Zapraszam :

 

yxdpso.jpg

rrwe.jpg

 

 

Opublikowano

Poniżej 45zł to jest prawdopodobnie fake. zwłaszcza na allegro.pl polecam KontaGier.pl lub Keye.pl

random.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...