Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak usunąc kulki expa, które lagują serwer.


dzikiman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Dzisiaj chcę wam przedstawić tutorial, który usunie lagi na serwerze spowodowane przez kulki expa.

 

1. Pobrać MinecraftTools (link niżej)

2. Włączamy program i w tabelce podajemy ścieżkę do naszego świata, a następnie naciskamy Check Path:

tut1m.png

3. Następnie naciskamy Remove XP Orbs i czekamy kilka sekund, aż wyskoczy nam okienko z napisem "Done" (10-20 sek.)

4. Możesz włączyć serwer nie martwiąc się o lagi!

 

LINK:

http://www.speedyshare.com/files/30285749/MinecraftTools.rar

 

SKAN:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c4c6488c4f5d70421cdcca888366c07cb28eafa7ca4a0b535aa2da6218ca1ae8-1315842379

Poradnik by dzikiman

Opublikowano

Cóż w 1 oficjalnym 1.8 mają naprawić lagowanie od exp. orbów. Ludzie nie potrafią czekać. Nie wyszło jeszcze 1.8 a już robią serwery na pre-release tak zarobaczonym, że sanepid by padł.

 

Ale sposób tak czy siak dobry, jeśli kogoś poniosło na sur to ma jak uratować co tam zdążył zbudować.

wikmk9.jpg

Opublikowano

Uratowałeś mi dupę limit + i 5

Za serwer płacę 200 zł miesięcznie...

I były takie tekst na czacie:

"

-KUR** KU**SIE ZLIZUJ TERAZ TEN EXP

-JA PIERDL NIE GRAM TU!

-JAKI ZJE*** SERWER

-POWIESZĘ SIĘ ZARAZ KUR**

-EVENT NA SPAWNIE!

 

"

 

więc nie było za fajnie ;)

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...