Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mozilla nie zapisuje plików,a w menadzerze pobierania one są..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka mam problem tak jak pisze w temacie pobieram pliki np avasta plik pisze w menadżerze ze się pobrał ale jest jakby usunięty od razu dlaczego :( tak samo jest na Explorer ;/ a jak pobieram przesz program to jest wszystko ok ale w mozili nie mogę pobierać przez program ;/;/ Proszę o pomoc z góry thx Będą + albo - co kto woli

 

 

 

 

Łapcie po + i 5

 

wszyscy Problem rozwiązałem tam co był antywir usunąłem resztę folderów co została :) i wszystko jest tak jak powinno :)))

Edytowane przez viper1924
Gość malutki688
Opublikowano

masz jakiegos antyvirusa? sprawdzales w folderze pobrane

Opublikowano

Antywirusa już nie mam rano się skończył ale to nie przez Antywira miałem ESETA coś takiego mam Wina7 na dysku C mam 30/100 GIGA a jak koelga wstawił na upload film z kamerki 2gb pobrałem go i się pobrał ale znikn0oł od razu po pobraniu a pobierałem przez program ;/ może mam jakiegoś WIRUSA ;/;/;/ ale nie pobierałem nic groźnego hacków nie pobieram do gier bo nie gram w gry online ; /

 

Jakiego pobrać AntyWirusa ?? ODPADA: NORTON I KASPERSKI :(

Opublikowano

wez zrob pokaz w folderze i bedziesz mial gdzie zapisane poniewaz na poczatku tez tak mialem ze nie bylo bo w zly folder wchodzilem, trzeba chyba document and seting administrator dokumenty pobrane czy jakos tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...