Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardCraft [SURVIVAL] [10 Slot (jak narazie :D rozkręcamy się ^^)] [DEDYK]


Isith21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podanie na Admina:

 

Nick: Ventis

Imię: Piotr

Lat: 14

Doświadczenie: Gram w MC od 1.5 (Około 3 miesiące). Miałem Admina na 1 serwerze dedyku.

Znajomość Craftingu/Komend: Dość dobrze orientuję się w komendach admina a co do craftingu to znam go na pamięć(każdy powinien znać).

Dlaczego akurat ja? : Lubię grać w mc i sprawia mi to dużą przyjemność.

 

Ps: Posiadam także micro i skype więc co do porozumienia ze mną głosowo nie będzie żądnych problemów. A i jeśli była by strona internetowa serwera to oferuje także pomoc na niej i przy jej budowie.

- Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

 

Polecam serwer... jak najbardziej.

X


by Me.

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Pawel1515

Imię:Paweł

Lat: 15

Doświadczenie: Gram w MC od 1 roku Miałem kilka razy admina i moda

Znajomość Craftingu/Komend:Z pluginów które są na serwerze to nie znam tpacka lecz się nauczę a crafting znam doskonale

Dlaczego akurat ja? : Gdyż lubie ten serwer i chciałbym zostać z nim na dłużej

dJ.jpg

Opublikowano

Server zaaktualizowany.

Aktualizacja hmc_3d zainstalowana pomyślnie , features :

-implementacja BigUpdate (samoloty, nowe itmey)

-aktualizacja anty cheat

-zmiana mapy

Zapraszamy do gry!

Opublikowano

Trwaja prace konserwacyjne (patch 3d) server został wyłączony.

Prace zakończą się najprawdopodobniej o godzinie 19:30.

 

@EDIT

Sry za dubla.

Opublikowano

Nie polecam serwer.

Powód: Duża ilość Cheaterów (Posiadają X-Rey, to bez sensu?).

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

Nie polecam serwer.

Powód: Duża ilość Cheaterów (Posiadają X-Rey, to bez sensu?).

X-Ray nie działa kolego :) Mamy plugin.

Koniec aktualizacji przesunięty, 20:00!

Sewrver Online zapraszamy do gry!

Opublikowano

Widziałem ciebie na serwerze, i nie pier*ol głupot że tak nieprzyjemnego serwera nie spotkałeś bo nikt ciebie nie obraził. Po prostu mój kolega Mistergc ( jego nick ) napisał do mnie " Mati masz może trzcine " ? A ty jak widać też masz na imię Mateusz i odpowiedziałeś mu dokładnie tak " Nie mam, a masz może ananasa ? " I potem mistergc napisał " To nie do ciebie było idoto ". I potem stwierdziłeś że bardzo nieprzyjemny serwer, to pozdro dla ciebie panie nietykalny. Niezasługujesz na tak zajebisty serwer bo on aż świeci zajebistością!

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...