Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanko]Kupiłem konto premium na 3 dni


xXRiddickXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Przez pomyłkę zapisałem temat, proszę o dodanie do opisu "Pytanko odnośnie itemków"

 

 

Wczoraj o 10.20 kupiłem konto premium na 3 dni. Że miałem 2lvl nie moglem za dużo kupić, wiem kupiłem:

-super mastera 30 dni

-adrenaline 30 dni

-flash_mine 30 dni

 

mam jeszcze 12k dinarów ale mogę zdobyć więcej

 

1. Gdy mi się skończy premium będę mieć te itemki???

2. Co polecacie mi jeszcze kupić?

3. Słyszałem że jest taki bug ze gdy ma się 2 itemki na 6 slot to w grze klikamy 2 razy "6" i wskakuje nam 2 itemek, jak to zrobić? w is muszę kupić 6 slot?

Edytowane przez xXRiddickXx

Teraz zbieram tylko +

 

Moj pierwszy mod xD

 

 

 

Opublikowano

1. Tak będziesz mieć dalej.

2. Broni raczej żadnej nie kupisz na ten lvl, to nazbieraj trochę kasy i kup sobie 20% EXP UP.

3. To nie bug tylko musisz w Item Shopie kupić 6 slot zmienny.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Tak, zostaną Ci.

2. Jeżeli grasz inżynierem lub medykiem kup 6th slot change, m14, mp7a1, k1.

3. Żeby mieć dwa itemki na 6 slocie musisz kupić 6th slot change.

 

@down mój błąd nie dopatrzyłem.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

@UP: pisał że ma 2lvl, jeżeli w IS na 2lv kupisz mp7a1 albo k1 to powodzenia ;)

a kupić możesz jeszcze granat dla medyka, px na exp i wbijać lvl

bo na 2 nic nie kupisz dobrego

Opublikowano

po 1 sorry że nie odpowiem na twoje pytana ale napisze ci coś co cię zaciekawi

 

ja kupiłem sobie 1 tydzień temu konto przmium gold na 3 dni i ja mogłem kupic sobie famas mając 13 lvl i go sobie kupiłem na serio

Opublikowano

1. Będziesz miał

2. Wbił bym na twoim miejscu szybko 11 i kupił se G36, albo PSG. A jak nie chcesz expić to M14 i 6 slot bym dokupił na 15dni

3. Nie słyszałem

Dota 2 > Lol

Opublikowano

A ja mam pytanie jak kupie preme na 3 dni i kupie na 30 5 th slot to czy jak sie premka zakonczy to on tez?

Opublikowano

a nie da się usunąc 5th slot 30dni i kupić na 30 ?

☑ Hitler (Done)

 

☑ Saddam Hussein (Done)

 

☑ Osama Bin Laden (Done)

 

☐ Justin Bieber (Next)

 

Jesli jestes za tym zeby wszystko bylo wypelnione daj + :P

 

36314mca.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...