Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Ile moze kosztować to konto?


Adamss747

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Maj 5 okolo 20%

KD : 1.70

Okolo 650k gp

Nx grade silver

Bronie:

G36E PERM

UMP PERM

L96A1 PERM

AK-47 PERM

AA 12 MARK II PERM

TRG-41 PERM

M416 CQB PERM

P90TR PERM

K3 SPW PERM

M4 SUPER 90 PERM

K5SD PERM

M4A1 SOPMOD 200 DNI

P90TR SE 90 DNI

INNE:

TRACKER KNIFE 80 DNI

M69HE FRAG NL 80 DNI

UBRANIE I DODATKI:

RECON VEST 350 DNI

CYCLOPS BANDANA 360 DNI

ANTI FLASH GOGGLES 110 DNI

TERRAIN BACKPACK (3 SLOT) 60 DNI

DYNAMITE HE 330 DNI

SUPER MEGAPHONE 30

BLACK HISEC KEY 70

SUPER ELITE MOD 22 DNI

ELITE MOD PERM

EXP PASS 200% 12

GRAY HISEC KEY 50

EXP PASS 100% 200

GP PASS 100% 280

I JESZCZE SPORO EXP PASSOW 40 % I GP PASSOW

 

MAM JESZCZE PARE INNYCH RZECZY MNIEJ WARTYCH ALE JUZ NIE BEDE WYMIENIAL :)

Edytowane przez Adamss747
Opublikowano (edytowane)

Jak dla mnie to konto jest warte ok. 500-600 złotych. musiałeś wydać na to konto strasznie duzo kasy. Bardzo wysoki lvl dość dużo broni na perma widziałem M4A1 Sopmod az na 200 dni Cyklops bandame masz takze na bardzo duzo dni. Krótko mowiac bardzo zazdrosze ci tego kąta. =]

Edytowane przez KapitanSwir

1312975650-U377295.png

Sygna by

Pafio

 

Zbieram Plusy +

Opublikowano

Lvl props , Permy wszystkei za gp + snajpa+Trka+K5SD+CQB+ k3spw z kluczyka+shotgun i dobry AR Sopmod na 200 dni Masz recona i to kolejny plusik az na 350 dni i az 650k gp..

500zł+ warte ale jak na allegro wystawisz to niewiadomo czy ktos 5 stówek na to konto wywali.Był albo jest COLONEL za 8 stówek i nikt napewno nie kupi :>

500 zł minimalnie powinnes zadac za to kont na chwile obecna :)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Specjalista
Opublikowano

wbij LTC i za 700zł może

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...