Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB][WL][24/7] Come 'n' Craft! - Turniej! Wygraj GiftCody! - [Premium & No-Premium]


maciek1o3s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej a takie mam pytanie...

Co nam da to ze mamy zaakceptowane podania a nadal nie mamy op'a ;/ ?

#karaczanmoimbogiem

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze:Satoshi277

Wiek:11

Ile już grasz (twój staż):3-4 miesiące.Nie buduję naprawdę dobrych budowli i nie znam się na mechanizmach ale dobry domek zbudować potrafię :) .

Premium czy No-Premium: Premium

Czy masz mikrofon (nieobowiązkowe):Tak ale nie jest dość dobry.

Czy umiesz obsługiwać programy głosowe typu TeamSpeak: Tak, ogólnie mam Skype'a

Czy jesteś za wprowadzeniem dodatkowego świata Aether:Tak zawsze chciałem na nim zagrać.

Czy chciałbyś aby na serwerze były sklepy i monety:Oczywiście

Dlaczego chciałabyś/chciałbyś u nas grać:Grałem na wielu serwerach, a ten akurat mnie bardzo zainteresował, ponieważ informacji o nim jest wystarczająco,a screeny są interesujące.

Opublikowano

Nick w grze: Volhud

Wiek: 14

Ile już grasz (twój staż): ok. 5 mieś

Premium czy No-Premium: No-Premium

Czy masz mikrofon (nieobowiązkowe): Mam

Czy umiesz obsługiwać programy głosowe typu TeamSpeak: Tak

Czy jesteś za wprowadzeniem dodatkowego świata Aether: Tak

Czy chciałbyś aby na serwerze były sklepy i monety: Oczywiscie

Dlaczego chciałabyś/chciałbyś u nas grać: Szukam fajnego serwera z ciekawymi eventami.

MY BF3 STATS:

aa-p1234.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze: Mazi

Wiek:14

Ile już grasz (twój staż): 2 miechy

Premium czy No-Premium: no premium

Czy masz mikrofon (nieobowiązkowe): mam

Czy umiesz obsługiwać programy głosowe typu TeamSpeak: tak

Czy jesteś za wprowadzeniem dodatkowego świata Aether:nie

Czy chciałbyś aby na serwerze były sklepy i monety:tak

Dlaczego chciałabyś/chciałbyś u nas grać:Ponieważ szukam dobrego serwera

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick w grze: Aila

Wiek: 12

Ile już grasz (twój staż): Od wersji Beta 1.8

Premium czy No-Premium: No-Premium.

Czy masz mikrofon (nieobowiązkowe): Tak.

Czy umiesz obsługiwać programy głosowe typu TeamSpeak: Tak.

Czy jesteś za wprowadzeniem dodatkowego świata Aether: Jest mi to obojętne.

Czy chciałbyś aby na serwerze były sklepy i monety: Tak

Dlaczego chciałabyś/chciałbyś u nas grać: Ponieważ serwer wygląda na ciekawy i mnie zainteresował.

Opublikowano

Nick w grze: dzida121

Wiek:15

Ile już grasz (twój staż): od 1.4

Premium czy No-Premium: Premium

Czy masz mikrofon (nieobowiązkowe): Tak

Czy umiesz obsługiwać programy głosowe typu TeamSpeak: Jak najbardziej.

Czy jesteś za wprowadzeniem dodatkowego świata Aether:Jasne.

Czy chciałbyś aby na serwerze były sklepy i monety:Oczywiście, gospodarka na freebuildzie jest podstawą.

Dlaczego chciałabyś/chciałbyś u nas grać:Szukam dobrego freebuilda, na którym można by było troche dłużej pograć :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...