Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Kilka pytań w sprawie serwera i Mineshaftera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Ostatnio zachciało mi się pograć z kumplami z osiedla na multi. Zrobiłem zwykły serwer na plikach od mojangu.

 

 

Lecz chcemy wgrać sobie mody. Od razu pomyślałem że bukkit.

 

Powiedzcie ile ramu trzeba na serwer bez lagów

 

Moby i zwierzęta = ON

PvP = ON

Nether = ON

Ilość graczy = od 3 do 5

 

Pluginy:

CommandBook

Permissions

LWC

iConomy

MyWarp

MyHome

WorldGuard

I jeszcze jedno. Jeden znajomy ma premium. Reszta ma mineshaftera. Czy trzeba jakoś skonfigurować serwer aby shafter działał?

Weteran
Opublikowano

najlepiej kup serwer na craftserve za 20 zł 10 slotów i bd mógł pograć z kolegami bez lagów

Lagi nie zależą tylko od ilości ramu ale tez od neta i reszty podzespołów komputera

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

Dokładnie nie o moim kompie, bo stawiam u znajomego.

Net > Prędkość wysyłania 350kb/s > Prędkość Pobierania 850kb/s

Może potem podam dokładnie o procku itp.

Opublikowano

Z takim uploadem daleko nie zajedziesz, co do innych podzespołów, też są ważne ale pamiętajcie znawcy minecrafta.. to żre głównie ram.

Opublikowano

Jest jeszcze jedna sprawa. Czy można jakoś zablokować komende (/give) na całym serwie? Bo chce żeby wszyscy byli adminami ale boje się że będą dodawać sobie itemy

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Jest jeszcze jedna sprawa. Czy można jakoś zablokować komende (/give) na całym serwie? Bo chce żeby wszyscy byli adminami ale boje się że będą dodawać sobie itemy

 

Trzeba odpowiednio skonfiugurowac plugin permissions

 

//odkop

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak pozatym na zwyklych plikach od mojangu nie wgrasz pluginów , albo CanaryMod(Polecam na male domowe serwery :) ) albo bukkit (duzo pluginow)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...