Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak obstawiacie Mecz ? Polska - Meksyk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1:1

czerowna kartka w bodajże 72 minucie. trzymali 1:1 strzelone obie w I poł. Całkiem fajny mecz, mogłoby być 2:1 mierzejewski (?) miał 100% bramke i spier... ale cóż, jak na PL było dobrze.

A dziwisz sie ?

Mierzejewski to dziewczynka wychowana przez czarnych pedałów z konfidenckiej 6.

Odrazu jak strzelił kilka goli dla nich to wielki pan prezes Wojciechowski go sprzedał bodajże za 5,2 mln eur

 

Co do meczu to nie potrzebna kartka Obraniaka, ładnie grał Brożek i potwierdził to golem, a także Wasyl oraz Wawrzyn.

Reszta dno. A i wielkie podziękowania dla selekcjonera Smudy za to że łaskawie wpuścił Rybusa na te kilka min.

Kto czytał w ostatnich dniach super expres ten wie co mam na myśli.

 

Reasumując, zagrali przeciętnie, zresztą jak zwykle -.-

We wtorek wpierdol mamy murowany.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

1:1

czerowna kartka w bodajże 72 minucie. trzymali 1:1 strzelone obie w I poł. Całkiem fajny mecz, mogłoby być 2:1 mierzejewski (?) miał 100% bramke i spier... ale cóż, jak na PL było dobrze.

 

O kurwa to ladnie myslalem ze bedzie 18:0 dla Meksyku. Ladny wynik.

Opublikowano

@Dash

I tak jest lepiej niż było i to zdecydowanie. Mogliby poprawić obronę, bo przerosła ich formacja meksyku (latali jak cioty po tym polu karnym).

Co do meczu to nie potrzebna kartka Obraniaka,

No niepotrzebna w sensie, że Obraniak mógłby sobie odpuścić (jakby grał międzynarodowe mecze to by się debil dowiedział, że to przyjacielski gest) kartka w 100% się należała.

Co do Rybusa to rzeczywiście ładnie się zachował, a Rybus w tych minutach całkiem nieźle grał.

No ja myślę, że jak na naszą kadrę grali dobrze, a ogólnie jak na Europę/Świat przeciętnie.

LifeSro

FusionRoad

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...