Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak poprowadzic red stone do gory bez utraty sygnału.


Mikol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć jak poprowadzić redstone pionowo do góry nie tracąc sygnału.

 

Także chciałbym się dowiedzieć jak korzystać z czerwonych pochodni i przekaźników.

 

Ogólnie może ktoś poleci jakiś tut o redstone i korzystania z niego.

 

Nagradzam + i -

Opublikowano

Sory że post pod postem ale sposób kierzek1 nie dziala gdyż pochodnia mi miga i redstone nie dziala na górze.

Edit:

|

[]

|

___[]

 

 

 

_=redstone

[]=klocek

|=pochodnia z redstone

 

sory ze pokrecone

 

A tego nie rozumiem

 

//Nie pisz posta pod postem, używaj edytuj.

Opublikowano

Pochodnia? Nieskończone źródło energii w minecrafcie, dopóki nie przekroczy 15 kratek bądź jej nie wyłączymy. Pochodni tych używamy przeważnie do zasilania "boosterów", robienia bramek logicznych itp.

Przekaźniki przekazują energię o następne 15 kratek, z lekkim, średnim bądź większym opóźnieniem.

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć jak poprowadzić redstone pionowo do góry nie tracąc sygnału.

 

 

A odpowie mi ktos na pytanie 1?

Opublikowano

tak, nad nią następny klocek na którym jest pochodnia

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

Tak. Pochodnie stoją na klocku. Dzięki temu możesz poprowadzić prąd na jaką chcesz wysokość xD

A jeśli chcesz nie pochodnie tylko redstone to nakręce filmik czy coś bo trudno pokazać ;p

Ale tak jest o wiele łatwiej ;)

 

@up szybszy ;p Chciałem opisać jak zrobić za pomocą redstona ale stwierdziłem, że się nie da wysłać w takim samym formacie na mpc ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...