Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NOWY SERWER QVB Craft | RPG | Dedyk | no-WL | Premium/no-Premium


Qbek92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logoou.png

 

Zapraszamy na nowy serwer QVB Craft !!

RPG

 

W tym momencie serwer jest w fazie testów, więc prosimy o informowanie nas o wszelkich błędach. Z góry dziękujemy :)

 

Wkrótce zostanie uruchomiona strona internetowa. Adres zostanie podany na serwerze.

inform.png

Znajdujemy się w pięknym starym mieście, w którym możemy odnaleźć bardzo dużo budowli utrzymanych w jednym stylu.

 

Pole działkowe znajduje się na uboczu miasta. Każdy nowy gracz otrzymuje swoją pierwszą działkę o wymiarach 20x15. Po wejściu na serwer poproś o nią administratorów lub moderatorów. Po rejestracji na serwerze prosimy o przeczytanie na tablicy informacji i regulaminu.

 

oserw.png

 

Serwer dedykowany

 

 

IP: 91.193.54.84:25573

 

Na razie 21 slotów.

 

Wersja 1.8

 

 

Administracja serwera:

 

Head Admin: Bemoxik

Admini: Qbek92, Viris92

 

 

myyy.png

infdodat.png

 

Posiadamy dużo przydatnych pluginów, które ułatwiają i urozmaicają grę, np.:

 

iConomy - Dodaje pieniądze na serwer

iConomyChestShop - Możemy zrobić sklep

Jobs - Prace typu: Górnik, Kopacz itp

LWC - Zabezpieczanie skrzynek/drzwi itp

mcMMO - dodaje umiejętności do gry, im więcej umiejętności tym lepsze wydobywanie

xAutch - Rejestracja kont

Warpz0r - Plugin umożliwiający teleportację

 

i wiele więcej.

 

 

Zwierzęta - włączone

Potwory - wyłączone

Whitelist - wyłączona

PVP - wyłączone (w mieście)

 

Jeżeli masz pomysł na jakąś fajną budowle to napisz do H@. Jeżeli pomysł się spodoba admin wyznaczy miejsce, otrzymasz potrzebne materiały i pomoc.

 

 

ZAPRASZAMY!!!

 

craftl.png

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i kiedy server bd gotowy ?

 

Będzie gotowy rano, Został wyłączony bo Lolee odblokował cuboida na całe miasto i w związku z tym został zbanowany. Zostaną też naprawione błędy z teleportami.

Opublikowano

a to sorry odbanujcie mnie bo niewie dzialem ze go odblokowalem przecierz nie zrobilem tego celowo

 

bo powiedziec ci jak dawalem cuboida?

tak //expand 20 20 up

/region define Bula1905 Bula1905

/region save

/region setparent miasto1 Bula1905

 

 

Tak ja dawalem na dzialki i ten bula to przyklad

obraz1g.png

Opublikowano

a to sorry odbanujcie mnie bo niewie dzialem ze go odblokowalem przecierz nie zrobilem tego celowo

 

bo powiedziec ci jak dawalem cuboida?

tak //expand 20 20 up

/region define Bula1905 Bula1905

/region save

/region setparent miasto1 Bula1905

 

 

Tak ja dawalem na dzialki i ten bula to przyklad

 

tak sie neidaje :) skoro "bula1905" to nazwa dzialki tak?? i robisz ja w cuboidzie "miasto1" to sie robi tak

//expand 20 20 up( jesli takiej wielkosci sa dzialki)

/region define Bula1905 bula1905

/region setparent bula1905 miasto1 ( najpierw jest nazwa dzialki a potem nazwa cuboida w ktorym dajesz) i nie porzeba /region save to wogole nei jest potrzebne :) a ja z niecierpliwoscia czkam na saerwer :D bo widze ze sie wydaje fajny :D bo ty zrobiles ze miasto1 nalezy do bula a nie bula nalezy do miasto1 ;) taka rada na przyszlosc :D

 

aaha do whitelisty dodajcie Mysza Radek28 i sligoth prosze :) ja i moi koledzy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...