Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mod]Wszystkie bronie na 10 LAT za 2 dinary


mateuszkocon3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobrałem i wgralem go gdzie trzeba ale gdy wlaczam wr do wyskakuje mi zebym zrobil check files. mam to zrobic i bedzie dzialac??

Opublikowano

Odpal przez obejście. Link:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/420705-tut-obejscie-warrockexe/

 

 

 

zrobilem to obejscie i dziala;D ale nadal gdy wgrywam ten plis "items" do folderu data to caly czas mi wyskakuje ten CHECK FILE

Opublikowano

na ktory lvl są te duelki skorpiony no premium ? i czy mozna zmienić na mniejszy

 

Te scorpiony są gdzies od 20lvl+ ale chociaż zmieniłem ze sa od 1lvla to i tak nie moge ich kupic

 

I one są bez premium ;]

Każdy kolejny + motywuje mnie do dalszej pracy.

 

kocur5_4_1.png

 

Daj +

Opublikowano

,,bul@aa" zrób tak jak ci powiedział ,,RaVneS"

 

Wtedy będziemy wiedzieć jaki masz problem i czy da sie go jakoś rozwiązać.

 

Tutaj dam ci link w którym jest opisane jak rozwiązywać problemy z War-rockiem. Może i znajdzie się tam twój problem.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/213689-tut-problemy-z-wr/

Każdy kolejny + motywuje mnie do dalszej pracy.

 

kocur5_4_1.png

 

Daj +

Opublikowano

Tutaj wstawiam link do 2 modów w którym są scorpiony i k1_gold naprawione. Kto przetestuje dwa mody i powie z którego da się kupić scorpiony od 26lvla dostanie +.

 

Link numer 1

http://www.speedyshare.com/files/30121726/items.bin

 

Link numer 2

http://www.speedyshare.com/files/30122575/items.bin

Każdy kolejny + motywuje mnie do dalszej pracy.

 

kocur5_4_1.png

 

Daj +

Opublikowano

Da się dostosować mod do najnowszego update? Niestety, wgrałem to sobie nie włączając przedtem WR i teraz nie mogę grać.

Opublikowano

Mam pytanie/prośbę do autora tego modu. Czy mógłbyś coś zrobić, aby ten mod działał dzisiaj po update?

Czekam na odpowiedz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...