Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Dyskusja ] Co będziecie robić w ostatni dzień wakacji.


Kakan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja szczerze powiedziawszy nie wiem co będę robił w ten ostatni wspaniały dzień ;> Może pójdę z koleżanką na jej rehabilitacje, a wy?

 

Uwaga!! W jutrzejszym dniu wyślę raport o zamknięcie tematu, tu chodzi tylko o dzisiejszy dzień.

fochm.png

By me : (

Opublikowano

Ja będę siedział przed komputerem, jak całe wakacje bo miałem złamane udo i muszę się rehabilitować, oraz dzisiaj idę do lekarza na kontrolę.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Ja jak zawszę idę do laski ^^

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Odkrywca
Opublikowano

ło kur*a jutro do szkoly ...

 

bede robil to co zawsze ;d w wakacje przed kompem siedzial i na polQ

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=mOvypdhgCl8&feature=player_embedded



Również będę słuchał jebniętego basu który ryje banie ^^

A po tym w szkole trzeba będzie wyrwać jakieś gimnazjalistki <hahaha> w końcu wchodzą, nowe pierwsze klasy. Haha ^^

O 15:00 na urodziny do swojego ziomka lecę.

A później pod wieczór only piłka albo komputer.. W końcu urlop i koniec wakacji.

OndteAw.png


Opublikowano

Pewnie jak zwykle cały dzień przed kompem <_< Jak bym miał fajnych kolegów to pojechałbym gdzieś, tak to może najwyżej pójdę na film jakiś do kumpli. Z resztą jutro tylko rozpoczęcie w 1 dzień (właściwie to chyba pytają ale nie na oceny xD). Potem i tak sobota i niedziela :P.

obraz24.png


Opublikowano

Ja będę siedział przed komputerem, jak całe wakacje bo miałem złamane udo i muszę się rehabilitować, oraz dzisiaj idę do lekarza na kontrolę.

udo złamane a do kompa to dochodzisz

@top: trochę kompa, trochę telewizji, reszta na dworzu i wystarczy

1280314365-U1.png

Opublikowano

Ja na komputerze , tak jak całe wakacje bo jestem chujem i nie mam przyjaciół.

 

+ za prawdę ;>

 

Pod wieczór gdzieś z kumplami wyjdę jakieś piwko etc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...