Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, mam taki problem. Otóż namyśliłem się aby założyć swój własny pierwszy serwer.. I tu jest haczyk. Otóż za bardzo się nie znam na Minecraft (chodzi o zakładanie serwera) a ni nie mam nikogo do pomocy, bo "moi koledzy" mówią że też się na tym nie znają. Więc wchodzę na YT i piszę "Jak założyć serwer Hamachi ze wszystkimi pluginami itp". Biore pierwszy lepszy i w opisie był gotowy serwer.. No to ja to pobrałem.. Ale w folderze był plik tekstowy permission i nic w nim nie było napisane. Chcę jakąś komende napisać i pisze mi że You don't acces this commond czy jakoś tak już nie pamiętam. Napisałem to bo szukam pomocy. Jak postawić taki w miare dobry serwer dla kolegow itp.

 

Aby lepiej mnie zrozumieć dam wam ten folder.

 

PLIK:

To jest ukryta treść, proszę

 

SKAN (chyba dobrze zrobiony)

To jest ukryta treść, proszę

 

Skana nie zrobiłem bo nie wiem o co chodzi z tym skanem. Ale plik jest czysty.

 

Jak ktoś by był tak pomocny lub mu się nudziło, prosiłbym o to żeby zrobił to wszystko i oby działało.

 

PS. Tam w folderze jest plik tekstowy: Serwer - proszę nie zmieniać tam IP gdyż ja dodam tam IP z Hamachi.

 

A jak ktoś nie zrobi tak jak wymieniłem 2 linijki temu, to niech przynajmniej napisze co trzeba uzupełnić aby działało poprawnie.

Edytowane przez Abra*
Opublikowano

Dodaj Skan

 

Prawy przycisk na folder -> Dodaj Do Archiwum -> virustotal.com -> Przeglądaj -> Spakowany Folder -> Gdy sie przeskanuje daj link do strony :)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

bukkit.org

 

Klikasz Get craftbukkit czy coś :P, instrukcja po angielsku ale

http://translate.google.pl/#

 

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...