Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Ninja ,a buty ( wybór )


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Zaczne od przedstawienia mojej postaci zebyscie wiedzieli na czym stoje ;)

Ninja 54 lvl

 

Ubranie na 42 +9 2x kd +3

 

Maska kolcza +9

 

Ebo+9

 

Srebrna +9

 

Naszyjnik +2k hp

 

Kozy 12 % um kd woja +3

 

I tutaj dylemat :

 

1.

Buty 10% na kryta

2.

Buty 8% omdlenie

3.

Buty 1,5-2k hp

 

Przy okazji mozecie ocenic czy oplacalo sie wylozyc z woja 6 kaamoli na taka ninje do pvp

Takze przed wami dwa pytania ;D

Dzieki za wszystkie odpowiedzi .

Opublikowano

na twoim miejscu bym zaczął pvp od 65 - 70 lvla.

będziesz mógł mieć smocze i stal.

 

a do butów to:

krytyk/omdlenie do pvp

 

hp do expa.

Opublikowano

1. Krytyk przyda się podczas expa, jak i PvP, większe obrażenia.

 

2. Omdlenie mało kto ma nno, więc pod pvp też się przyda.

 

3. 1.5-2k hp, pod expa i pod pvp.

 

Więc, każde buty się przydadzą, lecz najlepsze będzie hp.

Opublikowano

Zależy ile teraz masz HP mój kolega miał takie butki i dobrze mu się biło :) z omdleniem

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Najlepsze butki z hp:)

Dodaja aż 2k hp to nie jest 500...

Wiec napewno ci pomoga.

Ale ja jeszcze zastanowil bym sie nad krytem.

I jak Kolega wyzej napisał zacznij pvp okolo 66+, ponieważ jak założysz smocze z kd to bedzie kosa :)

Pozdrawiam .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Narazie chce zostac na tym 54 lvl az do wbicia min . 2 skili na G

 

Bo co to za ninja na 65 lvl ze skilami m5-m8 :P

 

Buty z krytem mam juz kupione . Na szczescie nie był to zaduzy koszt .

I musze wam powiedziec że bardzo żadko wchodzi ten kryt na skilach niestety

Opublikowano

p0l3c4m butki z omdleniem . :0

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Opublikowano

Do PVP kozy ze ŚR ??? One mają 12 % Umiejetnosci . Wydaje mi sie ze to calkiem sporo :P

 

Zasadzka m4 , Wirek m1 , Trujaca m1

 

Prosze sie nie dziwic poniewaz tą ninje wyexpiem w 2 dni ;D

 

Ale nigdzie mi sie nie spieszy i spokojnie te skile podreperuje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...