Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Na jakim lvl i gdzie dropić sztabki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na privach częściej lecą sztabki w Red Lesie(zazwyczaj), ale jeżeli masz średnio eq'u to zostań w V2, sztabki dobrze powinny lecieć do 80lvl.

Opublikowano

Jaki serwer ?

Na niektórych sztabki dropniesz nawet 80lv na pieskach :P

 

Jak nie dropią na pieskach to idź do v2 / red / av2

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Ja dropie sztabki na 21 lvl mental wraz z pt z bufkiem :)

na kamer modzie na deskach Prawy dolny róg Swiątyni

Drop-Hack ciągle włączony eq zapełnie smieciami a potem tylko szatbki podnosze

4111494900_1315253429_thumb.jpg

 

Mental 80 lvl S12 OFF

WP 76 lvl S15 ONN

Mental 70 lvl S15 ONN :)

Opublikowano

Ja na Dragonmt2 (tak samo bedzie na innych privach) na 42 lv w swiatyni na ezotach :) Na kamer modzie oddajac exp z rekawica codziennie wynosilem po 3kkk. :)

sygnabylukasek.jpg

Pomagajmy innym! Bo kazdy czlowiek jest taki sam.

:D.Masz problem? PW. Cos Ci potrzebne? PW. Wykonac sygne? PW. Nudzi sie? PW. :D

Opublikowano

Na niektorych priwach nawet na 250 lvl z piesków leci. Wtedy polecam iść do shinsoo i dropić ( największy spot psów, mało noobów ).

A jeżeli nie leci to V2, Red Las ewentualnie av2 ziny.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...