Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jaki Serwer ma najmniej Gamemasterów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,chcialem zapytac na jakim servie oplaca sie fishbocic najbardziej mianowicie na ilosc GM ilosc czasu GM na grze + oplacalnosc cen malz do innych cen przedmiotow

Opublikowano

Nie napisałeś czy global :D

 

 

Polecam metin2.co.kr nakurwiasz na jakich chcesz chetach :D i gówno CI zrobią :D

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

hymm napisz ci jakich nie polecam ;D s1 gm chyba caly czas siedzi w lipcu na początku przez 3dni zbanował 7kont 30lvl... na fb + chyba ze 2 ktore expiły na wait hacku w m2

s14 kirian też nie polecam gm rano wstaje 4/5 i chodzi spr czy boty stoją a w dodatku rano pisze 'witam" na czacie prawie codziennie

a bocić polecam na s11 bodajże miałem tam ninjie 64lvl tak dla jaj ustawiałem fb łowił ponad tydzien i pozniej jakos nie miałem czasu na tym bocic

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

na koreanskim mam bana za moda . -.- więc nie polecam :D

 

ale najlepiej syriusz bo jak zakonczysz gre to zawsze mozesz sprzedac na allegro :D eq na syrku drogie

1314559756-U380640.png

Sygna by

BeMyLady

Metin2 x-world ! Postać + Eq ! Zobacz i kup teraz. : )

http://allegro.pl/show_item.php?item=1810853337

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram 1000 minusów więc nakurwiaj

delete.png .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...