Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftLive.pl [Dedyk][24gbRamu][150slotow][Bez Lagow][REALNE ŻYCIE][EKONOMIA][ZOSTAN MILIONEREM][ZALOZ FIRME][ NO WL] [MODY NA SERWERZE] CRAFTLIVE.PL


Viger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

bf8d40aae36c2f80446319048c6625b7.jpg

 

IP: 188.165.249.69

 

 

Jest to dosyć nietypowy serwer, w grze wcielamy się w swoje drugie ja.

 

Możemy założyć własną firmę, prowadzić sklepy, być budowniczym lub nawet założyć własne miasto.

To wszystko zależy tylko od Ciebie! Serwer ma odwzorowywać realne życie, nawet można trafić do więzienia.

 

Na początku dostaniesz mieszkanie komunalne/ lub działkę w slumsach, najuboższej dzielnicy miasta.

Twoim celem jest wydostać się z tam tąd zarobić wirtualne pieniądze i budować co dusza zapragnie.

Dodatkowo na serwerze wgrane są mody Samolotów, samochodów, broni ...

 

Więcej informacji w grze ! lub na forum (Strona serwera taka sama jak nazwa serwa.)

 

 

 

 

172e94508cccf994d89ab38dcf62c1f1.png

1 Serwer z Modami !!!

 

W tym momencie włączone:

Guns: ON

Cars : Off

Plane: Off

 

Typ serwera: Real Life

IP: 188.165.249.69

 

Whitelist: NIE WYMAGANA (MOŻE GRAĆ KAŻDY !)

PREMIUM: Jest możliwośc wykupienia, otrzymania premium.

Moby: ON ( po za miastami )

Zwierzęta: ON

 

Serwer Otwarty: 24/7

Ilość Slotów: 150

 

 

Wiecęj informacji na Muble, forum, lub w samej grze.

Mumble

Europa> Polska> Hlds > Prywatne > CraftLive > hasło dostępu : life

 

wolfd.png

Edytowane przez Viger
Opublikowano

@Krzaker

 

Popieram cię w całkowicie już 8 razy mnie zabili a gdy chce isc do sądu to nie wiem gdzie bo Admin nie odpisuje. Więc kiedy ja się zacząłem bronic i zabiłem to mnie wsadzili do Paki.. ŻAL!

eune

Opublikowano

Ten server jest żałosny jest 4 adminów 1 daje tylko działki nie wyrabia reszta mu nie pomaga... gracze na spawnie atakują i kradną itemki admini nic nie robią ten server jest żałosny diament na sprzedaż za 50... kupno 150... nie dziękuje tylko czas straciłem...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...