Skocz do zawartości

Krzaker

Members
  • Postów

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Krzaker

  1. Witam. Chciałbym Wam zaprezentować moją paczkę plików serwerowych robionych od czystego bukkita! To nie są edytowane pliki by ktos tam... pliki robiłem od podstaw !. Spis pluginów : - AutoSave - BigBrother - CommandBook - CraftBukkitUpToDate - FalseBook - iChat - LWC - Permissions - Warpz0z - WorldEdit - WorldGuard - xAuth Oto jak skonfigurowac server.properties : Najlepiej otwieramy w Notepad++ lub Notatniku i wypelniamy : true - tak false - nie #Minecraft server properties #Thu Sep 15 13:15:02 CEST 2011 level-name=nazwa_świata allow-nether=nether view-distance=3 ( na ile kratek ma byc zabezpieczony spawn spawn-monsters=true ( czy maja sie spawnowac potwory ) online-mode=false ( false - moga wbic bez premium ) gamemode=0 ( 0 to surviwal a 1 to creative ) spawn-animals=true ( czy maja sie spawnowac zwierzeta difficulty=1 ( zostawiamy) server-name= ( nazwa serwera ) pvp=false ( wlaczamy lub wylaczamy pvp ) server-ip= ( IP serwera ) max-players= (maxymalna ilość graczy [ sloty ) level-seed= ( jak chcemy to wpisujemy seeda do generatora map ) server-port=25565 ( zostawiamy ) allow-flight=false ( latanie na serwie ) white-list=false ( biala lista ) motd=MC Serwer ( zostawiamy ) DOWNLOAD Plików : http://www.speedyshare.com/files/30371176/Pliki_Serwerowe_1.8.1_by_Krzaker.zip SKAN : Liczę na + / Piszcie w odpowiedziach czy sie podobają
  2. Dodaj Krzakero
  3. Witam. Mam pewien mały problem, a mianowicie gdy już wybiorę championa i gra juz sie ma rozpocząć tz. pokazuje sie logo League of Legends i nic... Po chwili ( 20s ) wyskakuje mi błąd połączenia widoczny na screenie poniżej : Dopiero gdy kliknę Ponów Próbę to gra się otwiera i ładuje sie ostatni PS. Robiłem reinstall, robiłem naprawianie plików itd... wylaczyłem zapore sieciową , firewall tez wyłączony... a dalej tak sie dzieje Mój sprzęt : Intel Core i3-350M, 2,26 GHz 4 GB Ram 320 Gb HDD Windows 7 Home Premium ( orginalny ) Internet : Netia 4 Mbit/s
  4. Nie polecam / PVP włączone wszyscy wszystkich biją... Admin nie ogarnięty ... Wybierzcie sobie inny z listy wstecz serwerów:/
  5. Krzaker

    [ HELP ] SPONSOR SERWER

    Witam. Szukam sponsora na postawienie serwera Minecraft w serwisie CraftSerwe.pl . Jest to kwota 30 zł / Mniejsze kwoty też są mile widziane. W zamian moge dac Admina na miesiąc na tym serwerze. Z góry THX
  6. Zapraszam na nowy serwer surwival! White List wyłączone Potwory Wylaczone Zwierzeta Wylaczone Premium Wylaczone Sloty: 15 IP: 77.253.173.137 ( Lecz może ulegac zmianie - o tym fakcie bede informowal w tym poscie ) Zbieramy na dedyka ! CraftSerwe.pl Serdecznie zapraszam! Admini: Krzakero, Patmaster7, Scruffy_Puppy,BraHu
  7. Zapraszam na nowy serwer surwival! White List wyłączone Potwory Wylaczone Zwierzeta Wylaczone Premium Wylaczone Sloty: 10 IP: 87.205.222.10 ( Lecz może ulegac zmianie - o tym fakcie bede informowal w tym poscie ) Zbieramy na dedyka ! CraftSerwe.pl Serdecznie zapraszam! Admini: Krzakero, Patmaster7, Scruffy_Puppy,BraHu Bardzo Przepraszam ale mam straszne problemy z internetem / jutro bedzie serw :/ Wybaczcie !
  8. Nie polecam serwera ! Nieogarniety admin itd...
  9. SERWER ZAWIESZONY
  10. Witam! Chciałbym Was zaprosić na serwer Minecraft Bez Hamachi. Oto dane: Potwory- OFF Zwierzęta - ON Whitelist- OFF Sloty- Jak narazie 20 ale będzie akcja na serwer craftserve.pl Premium -ON IP: 83.238.229.131 Port: 25565 Godziny otwarcia serwa: Codziennie od 10.00 do 23.00 - Dziś wyjątkowo całą noc. Admini na serwerze : Krzaker i patmaster7 Chcesz wspomóc serwer ??? Wyślij SMS o tresci AP.CSRV na jeden z numerów: 72068 - koszt SMS to 2.46 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 1 zł 75068 - koszt SMS to 6.15 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 2.50 zł 91058 - koszt SMS to 12.30 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 5 zł 92058 - koszt SMS to 24.60 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 10 zł
  11. Witam. Poszukuję osoby która zna sie dobrze na instalacji/konfiguracji pluginów na serwer Minecraft. Kontakt GG 1331274 Pozdrawiam. Krzaker
  12. Witam Wszystkich. Chciałbym Was zaprosić na serwer minecraft hamachi bez whitelisty. JAK WEJDZIESZ NA SERWA MUSISZ SIE ZAREJSTROWAC WPISUJAC W KONSOLI /register twoje_haslo ZA KAZDYM NASTEPNYM RAZEM WPISUJESZ /login twoje_haslo Sieci hamachi : MC.Open MC.Open2 MC.Open3 haslo 123 IP 5.179.193.49 Admini: Krzaker leeexd patmaster NIWEk Sprzęt : Procesor: Intel Core i7-980X HDD: 1,5 TB Łącze 20 mbit/s RAM: 8 GB SERWER CZYNNY W GODZINACH: PON-ND OD 10 DO 22 A WIEC DO ZOBACZENIA W TRYBIE MULTIPLAYER
×
×
  • Dodaj nową pozycję...