Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1000 widzów na kanale YouTube, czyli KONKURS!


dudsonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! ; )

 

Dzisiaj będę małą chwalipiętą i razem z MPC Media Team pochwalę się przed Wami naszym małym sukcesem!

Nasz kanał istnieje już ponad rok, wyświetlenia niedługo przekroczą liczbę 300 tysięcy! A 2 dni temu na nasz kanał przybył subskrybent numer 1000! Z tej okazji mamy dla Was mały konkurs, który nie wymaga od Was zbyt wiele pracy. ; ) Żadnych gameplayów, recenzji, czy grafik do wyskrobania. Zobaczcie sami:

 

 

Pamiętajcie, że liczą się TYLKO komentarze pod tym filmem.

 

Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do 2 września. Wśród wszystkich zgłoszeń wylosujemy 7 zwycięzców, którzy zdobędą nagrody rzeczowe i rangi Gold Member.

 

Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia,

duds.

1321896841-U198706.png

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

może wygram ;d

btw.

 

chciałbym zobaczyć na kanale losowanie przez taki programik

 

#include <file.au3>
#include <array.au3>
$psps = "Lista.txt"
global $huh[8]
$count = _FileCountLines($psps)
for $i = 1 to 7
$aha = random(1,$count,1)
$huh[$i] = FileReadLine($psps, $aha)
Next
_ArrayDisplay($huh,"")

losowanie byłoby sprawiedliwe

Opublikowano

Nie rozumiem.Mam dać suba i w komentarzu co napisać?

Edt dam link do profilu;x

 

 

W komentarzu masz napisać swój nick z MPC :)

FEnk ju

Opublikowano

Nie rozumiem.Mam dać suba i w komentarzu co napisać?

Edt dam link do profilu;x

 

W komentarzu masz napisać swój nick z MPC :)

Nothing to do here.


Opublikowano

Heh pewnie będzie masa zgłoszeń i trudno będzie wygrać ^ ^ Szansa 7 na 30000 ? Jak nie więcej. No nic pozostaje czekać :)

 

Ja się zgłosiłem, a może akurat się uda :D

Opublikowano

Nie rozumiem.Mam dać suba i w komentarzu co napisać?

Edt dam link do profilu;x

 

 

 

FEnk ju

 

 

następnym razem słuchaj to co mówią w filmie, lul.

Opublikowano

Ciekawe się zapowiada ;) ale do 2 września będzie +1k juz więc szanse nikłe trzeba liczyć na big farta.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

A co mi tam ; D

 

Poszedł komentarz a suba już dawno dałem : )

 

@Edit a można ciągle napieprzać nickiem w komentarzach? xD

 

@down jak nie więcej xD

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

Jak w totolotku. Pewnie bedzie z 1-1,5k zgloszen :D

 

UP@

1 user = 1 szansa na wygranie

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Omg, ludzie będą pewnie spamowali nickami w komentarzach.. Takim dać tylko 5%..

 

PS. Mam jakieś przeczucie że coś wygram xD

Nothing to do here.


Opublikowano

Mam 100% pewności że nie wygram ale nie zaszkodzi nagryzmolić pare liter

 

Gratuluje oglądam wszystkie twoje filmy sub już dałem :)

 

Dupoliz

 

 

s2c77Oa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...