Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Zostać mentalem z takim eq?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem , gram na privie tiveria , mam mentala 61lvl eq:

Sokoła +9

Boga +9 (defa +5, witala+5, speeda+5)

Upiorna +9

Buty na 29 +9

Rib sr46 z kd moba +5

Fms sr47 bez kd

ebo +7 (nie długo +9)

reszta biżuterii +6

+ Bojowiec

15k HP ( prawie 16k)

1k defa

I teraz mam pytanie , zostać mentalem czy zmienić na bodego , bo teraz mentalem wolnoo bije np. golemy bo dropie matowe , za to w v2 elegancko idzie lecz nie zmienia to faktu że trochę małe dmg ,. Wolał bym grać bodym , ale nie wiem czy bede dawał rade w v2 i w ogóle później w expie i dt ( pieczątki itp)

Pożyczam nieraz kolegi buffa (pomoc P , błogosławieństwo g2) 104int.

Teraz mam dylemat , bo za mentalem nie przepadam , ale gram tylko dlatego abym dawał rade expić , a bodym chyba będę dedał .

Czekam na jakieś porady ... ( NA tym serwie profke powrotem statusu można zmienić tylko do 65lvl więc zostało mi mało czasu)

Opublikowano (edytowane)

ja bym został przy mentalu z dobrym buffem koxisz w końcówce v1/ i lekkie szpony w v2 ; >

mental ma zawsze dużo defa, dobre skille, po prostu postać, która nadaję się na grę.

Edytowane przez borsukowaty
Opublikowano (edytowane)

Człowieku masz 1k deffa i 15k pż.

Po co ci te trochę deffa z silnego jak możesz mieć dobre dmg z aury i szybkość z berserka.

A jak juz 61 lvl to 3 skille g+.wbijesz sobie tą aure berserka i wirek to z buffem dasz rade w v2.

A tam też dobrze kasa dropi.

Edytowane przez QuatEr.
Opublikowano

Powiem Ci tak jeżeli masz 1k defa z silnym to bez niego masz kolo 700 defa , z buffem sr +40 % spokojnie dasz rade wziąć spota w v2 (szponów) dlatego radziłbym zmienić na bodego .

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano

zmieniaj. dasz rade w v2.

z takim fmsem to z boja na 2 - 3 kryty dedniesz moba.

możesz jeszcze dorobić bony na regeneracje hp.

ale z buffem i błogo na g spokojnie dasz rade.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...