Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fubu Is Back.....


marek121213231

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jedziemy otuż fubuu powrócił w chwale serwera feniks dzis wbił wymarzony 90lvl i jak powiedział chce odzyskac te top1 ale dodał tez że trzeba zrobic skladke dla niego wiec powiedzial ze potrzebuje 1kk od osoby.pomozmy mu bo nie ma na chlebek a pocie kto kupi.Ja juz mu dałem 5kk

FREE 99LVL

 

Baby, you're all that I want

When you're lying here in my arms

I'm finding it hard to believe

We're in heaven

 

And love is all that I need

And I found it there in your heart

It isn't too hard to see

We're in heaven

 

Najlepsza Piosenka

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jeb*ć go.. co z tego że jest PrO i ma 90 lvl.. jak chce kase niech idzie dropić nawet na pieski.. wątpie żeby ktoś mu dał... a jak chcesz mu pomóc to Prosze bardzo daj mu.

Opublikowano

FuBu dawno chodził w spodniach kiedy shiver zaczynał i był w pampersie

FREE 99LVL

 

Baby, you're all that I want

When you're lying here in my arms

I'm finding it hard to believe

We're in heaven

 

And love is all that I need

And I found it there in your heart

It isn't too hard to see

We're in heaven

 

Najlepsza Piosenka

Opublikowano

Jasio bedziesz mogl mowic na niego noob jak wbijesz ten sam lvl co on na PLu naraize mozesz kupke i siku bo na PLu masz co najwyzej 20 moze 30 na privie dzieci 10-12 lat moga miec taki lvl...

Pomogłem? Daj + !! :)

Opublikowano

LongjuYT2

Sura Mirage

Wir,Palec,Strach,Czarowane P

Poli G2,Dowodzenie G1,Gornictwo G1

Jako jedyny Polak posiadam Miecz Bojowy

Kto wyskoczy na PvP PW

 

To moze nie priv

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano
Jasio bedziesz mogl mowic na niego noob jak wbijesz ten sam lvl co on na PLu naraize mozesz kupke i siku bo na PLu masz co najwyzej 20 moze 30 na privie dzieci 10-12 lat moga miec taki lvl...

zgodze sie z toba tam samo mentorku ty tez masz 40lvl max wiec nie mozecie poruwnywac priva do PL

FREE 99LVL

 

Baby, you're all that I want

When you're lying here in my arms

I'm finding it hard to believe

We're in heaven

 

And love is all that I need

And I found it there in your heart

It isn't too hard to see

We're in heaven

 

Najlepsza Piosenka

Opublikowano

a czy ja porownuje priva do pl ? poprostu mowie ze fubu nie jest pro skoro polecial na 1 skilla od shivera porownuje tera 2 postacie o podobnym lvl

 

 

tak btw zdziwisz sie ale mam wiekszy niz 40 ale akurat nie o tym teraz rozmawiamy

Opublikowano

Spójrzcie tylko na filmiki z Youtube, gdzie fubu rajcuje się że ma wysoki lvl...... A teraz to na pewno jest u niego źle bo poco innego chce kase????

FUBU TO LAMUS!!!!!!!!!

Opublikowano

tak wbijcie wogole ten lvl co on i tyle co on poswiecil dla metka to nikt z nas tyle nie da

FREE 99LVL

 

Baby, you're all that I want

When you're lying here in my arms

I'm finding it hard to believe

We're in heaven

 

And love is all that I need

And I found it there in your heart

It isn't too hard to see

We're in heaven

 

Najlepsza Piosenka

Opublikowano

co do zamknięcia....niech cała polska wie że fubu jest guru tej gry!!

FREE 99LVL

 

Baby, you're all that I want

When you're lying here in my arms

I'm finding it hard to believe

We're in heaven

 

And love is all that I need

And I found it there in your heart

It isn't too hard to see

We're in heaven

 

Najlepsza Piosenka

Opublikowano

Proszę cie poco ten spam ile ty masz lat 5 ze zamiast wbić samemu jakiś zadowalający lv to zaglądasz na innego gracza kturemu ne twój temat zwisa

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Niewiem jak wy ale ja na kazda swoja postac ciezko pracowalem a nikt mi nigdy nic nie dal za free a napewno nie 1kk. A popierwsze chce wracac to niech wraca do metka ale jak nie ma kasy to niech kupi z allegro.pl Jezeli ma na IS to na YANG bedzie go stac. I tyle w tym temacie mam do powiedzenia.

halibel000001dk3.jpg

Opublikowano

Blessed a wiesz czego ja nie moge zrozumiec,jak mozna wydac na gre tyle kasy co oni wydaja miesiecznie

 

 

 

" Żyć chwilą, nie chwilę "

Opublikowano

Gra to gra czy bede w 2lata wbijał 90lv czy w 7dni to wiesz ...

 

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano
co do zamknięcia....niech cała polska wie że fubu jest guru tej gry!!

 

 

dzieciak sie naoglądał filmików fubu chcesz zobaczyć prawdziwy wyczyn to oglądnij sobie filmik na bumbum jedzie ripera bez poli to można nazwać wyczynem a nie jak jakiś kolo napina się ze marmurem jedzię źułwia

Opublikowano

FuBu ma nasrane we lbie ze poswieca tyle czasu na gre

i co mu to da ??

respekt u 15 latkow WOW zazdroszcze

a tak z 2 strony to po co mu kasa ?? myslicie ze on jest biedny pozdro

 

 

 

 

 

21571.jpg

819.png

867.jpg

22316.png

21191.jpg

11586.jpg

20466.png

4922.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...