Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Madakamt2 [Dedyk]


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co z tego ze szkaty leca skoro bon 5 kosztuje 40 sztabek i nie zawsze wchodzi perła biała(potrzebna do ulepszania na +7) 40 sztabek,perła czerwona (na +9)100 sztabek a potrrzeba 3 sztuk, perła niebieska 60 sztabek (do ulepszania na +8).Wiec aby zrobic 1 item na +9 potrzeba minimum 576 sztabek ,a trzeba dodac ze aby wszystko weszło za 1 razem trzeba miec duzo szczescia.wiec skoro kas tak super leci to czemu ludzi nie ma ?.A tak pozatym to server fajny

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Według mnie jest ciekawiej jak nie każdy lata w eq+9. Serwer wtedy bardziej przypomina klasyka, a serwerów tych medium czy easy czy jak je tam nazywacie, 2 tygodniowych jest w uj i jeszcze więcej :-)

Metin2.PL -> Body 76, Mental 85, Smok 75, Body 87, Body 78, Dagger 89 -> off

Na serwerach prywatnych najczęściej można mnie spotkać pod nickami: ReysoN, Andreas, Dziubdzius.

 

Adelante!

Legends never die!

Opublikowano

wiesz troche ciezko isc na ripera bez eq +9 i nie mówie tu o epickim eq.....wczoraj na szponach po 3 godzinach wydropiłem 400 szkat i nie stety wszystko poszło na marne bo nawet 1 itemka na +9 nie zrobiłem bo spalił 2 razy na + 8...oczywiscie ten drop był przy bonusie 120%

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Hm serwer ciekawy.

 

Zalety

+ Stoi tydzień

+ Ciężko o dobre eq

+ Brak 6/7 bonu

+ Exp na poziomie medium

+ 11+ lv konia na start

+ O ile się nie mylę jest tak jak na pl? (maksymalnie syriusze i szmaragdowe stalki?)

 

Wady

- Mała ilość graczy

- Trzeba ściągać clienta

 

I tutaj moje pytania.

 

Można modyfikować clienta pod względem wizualnym? (efekty skilli itp.)

Pyt. w ostatniej zalecie. (O ile się nie mylę jest tak jak na pl? (maksymalnie syriusze i szmaragdowe stalki?))

Jak wygląda biolog? (nagroda i czas oddawania itemków)

5428180936970289905.png

Nowicjusz
Opublikowano
Pyt. w ostatniej zalecie. (O ile się nie mylę jest tak jak na pl? (maksymalnie syriusze i szmaragdowe stalki?))

Jak wygląda biolog? (nagroda i czas oddawania itemków)

 

 

Tak Tylko Syrki i Szmaragdy.

Biolog co 1 godz a nagroda taka jak na PL.

Opublikowano

Na serwie został Wprowadzony drop Hwangow.

 

 

 

 

Wszystkie hwangi można dropnac z Niebieskiego Smoka

 

od 109 lvl do 112 Dropi Hwang na 110 lvl

 

od 119 lvl do 122 Dropi Hwang na 120 lvl

 

od 129 lvl do 132 Dropi Hwang na 130 lvl

 

od 144 lvl do 147 Dropi Hwang na 145 lvl

 

 

 

 

Max można zrobić rubinowa stal a po tym musimy już sobie zbrojke dropnac

 

 

 

 

Zrobiliśmy tak aby was zachęcić do gry zespołowej i aby nie liczylo sie to ze ktoś na dropi kasy wbije lvl i będzie ulepszał.

 

Smok jest bardzo trudny do Ubicia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Na serwie został Wprowadzony drop Hwangow.

 

 

 

 

Wszystkie hwangi można dropnac z Niebieskiego Smoka

 

od 109 lvl do 112 Dropi Hwang na 110 lvl

 

od 119 lvl do 122 Dropi Hwang na 120 lvl

 

od 129 lvl do 132 Dropi Hwang na 130 lvl

 

od 144 lvl do 147 Dropi Hwang na 145 lvl

 

 

 

 

Max można zrobić rubinowa stal a po tym musimy już sobie zbrojke dropnac

 

 

 

 

Zrobiliśmy tak aby was zachęcić do gry zespołowej i aby nie liczylo sie to ze ktoś na dropi kasy wbije lvl i będzie ulepszał.

 

Smok jest bardzo trudny do Ubicia

 

To moze tak byscie dodali jakas nowa mapke bo chyba tych lvli nie mamy w av2 wbijac ?? Tym bardziej ze na zinach leci wolniej niz na zwyklych ...

Opublikowano

Szkoda, że dodaliście te hwangi myślałem, że chociaż 1 serwer będzie zbliżony do PL... Te hwangi jeszcze ujdą ale wtedy już żadnych broni nowych nie dodawajcie bo wychodzą kosmiczne dmgi... Biżuteri smoka też nie ma mam nadzieje ?...

5428180936970289905.png

Opublikowano

To moze tak byscie dodali jakas nowa mapke bo chyba tych lvli nie mamy w av2 wbijac ?? Tym bardziej ze na zinach leci wolniej niz na zwyklych ...

 

Ja nawet do groty v2 nie mogę wejsc, bo clienta tego serwera nie ma..

Metin2.PL -> Body 76, Mental 85, Smok 75, Body 87, Body 78, Dagger 89 -> off

Na serwerach prywatnych najczęściej można mnie spotkać pod nickami: ReysoN, Andreas, Dziubdzius.

 

Adelante!

Legends never die!

Opublikowano

Podziękuje sobie. Prezka - 6/10

 

Nie wiem jak serwer bo widzę, że nie jest w moim typie więc podziękuje sobie co do prezentacji to nawet nawet

cf92132b52ec3f9486a3b0870efbc115.gif

 

 

 

 

satabplayer.png

 

Nowy serwer MT2 ! Zapraszamy.

 

Nicki na prywatnych serwerach : Ricker, Rickers, Rickerx.

 

Osiągnięcia :

 

 

NexusMt2-Woj Body 87+ ON Rickers

MexiliaMt2-Woj Body 101+ ON Ricker

Metin2 PL-Woj Body 42+ ON (Ale nie gram). NSSK

Metin2 PL-Woj Body 49+ OFF Hacked. NSSK Astral

 

Możesz dawać i + i - szczerze pier***e to.

Opublikowano

Serwer fajny miła atmosfera prezentacja też więc nie mam nic przeciwko więc łap +'sika SERWER 9/10 Grałem ale się szybko nudzi!

mca.png

mca.png

mca.png

 

Szkoła jest jak biedronka, zawsze niskie oceny :)

 

10 postów-YES

25 postów-YES

40 postów-YES

55 postów-YES

65 postów-YES

85 postów-NO

105 postów-NO

150 postów-NO

250 postów-NO

500 postów-NO

850 postów-NO

1000 postów-NO ;&

Opublikowano

Serwer spoko i prezka też 8/10

mca.png

mca.png

mca.png

 

Szkoła jest jak biedronka, zawsze niskie oceny :)

 

10 postów-YES

25 postów-YES

40 postów-YES

55 postów-YES

65 postów-YES

85 postów-NO

105 postów-NO

150 postów-NO

250 postów-NO

500 postów-NO

850 postów-NO

1000 postów-NO ;&

Opublikowano

Witam.

 

 

 

 

 

 

 

Dzis został wprowadzony item-shop

 

Co w nim jest

 

Fryzury

 

P.Expa,Monatka,Szkata ripa,Mapka Zin,i Hwangi po 1 na klasę i tak zostanie więcej itemków nie przewidujemy

 

 

 

 

Zapraszam do Gry

 

 

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...