Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam trudny wybór czy jest sens robić daggera i expić bez poli normalnie ?

wiem że będzie ciężko, marmurki są drogie 90 kk za szt. a na wbicie od 42 do 65 lvl to trzeba kilkadziesiąt marmurków...

 

Czy ktoś przeżył i przexpił dobrze i szcześliwie ten wątek 42 - 65 lvl

 

eq nie wchodzi w grę mogę uzbierać kase na +9/8

Opublikowano

Hmm... jak ja grałem to nabiłem bez poli do 53 czy tam 55, sam już nie pamiętam bo to dawno było.

 

Jeśli możesz uzbierać na dobrze wybonowane EQ +8/9 to jasne że możesz spokojnie expić bez poli.

 

 

Jeśli wydasz tą kasę z KS Poli i marmurów na Eq to wszystko powinno iść gładko, życzę powodzenia ;)

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano

Dużo kryta, przeszywki i eq dobre może byś dał rade, ale nie będzie tak efektowne jak na poli. Poza tym na te marmurki możesz zbierać kopiąc rudy chociażby tydzień i masz już na 65 lv później już bez poli :D. Także nie radzę.

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

Powiem Ci tak w v2 nie poexpisz , chyba ze będziesz miał kozy +9 se śr +30 i kd potwora +4 , ewentualnie dobrą opcją jest zrobienie konia kupić fmsa i expić z konia , na pewno będzie Ci łatwiej expic , później 65 lv to smocze noze i z buta normalnie . Ale polecam opcje expa z konia .

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano (edytowane)

Od jakiego lvl mógłbym zaczynać w V1 ? i ile mniej więcej defa z 400 ?

a fms sr 25 wystarczy czy za małe sr ?

 

@edit

 

@Up 24 Phantos

Edytowane przez KrólNinjóf
Opublikowano

z fmsem będzie ci ciężko.

jak chcesz na poli expić to skombinuj dobrego jelonka ze średnimi 25+ i kd moba, kryta +3/4.

bez poli załatw dobre koziki.

a 400 defa w miarę starczy, ale przydałby się buff.

do v1 z 45 - 50 lvl'em.

Opublikowano

mam buffka jak ruszę do v1 będzie on miał jakieś 90/95 int, pomoc smoka i blogo na jakieś m3/m4

 

To tak postanowiłem expić bez poli :)

Teraz pytanie czy expić kozikami czy fms z konia czy buta ?

Opublikowano

Wydaje się mi że koziki nie dadzą rady bardzo małe dmg mają,

a fms sr 25/30 to by był zły pomysł w expie z buta ?

chyba lepiej by szło może wolniej macha ale lepiej i skile do tego na m4/m5 może by mi się udało

Opublikowano

Exp w v2 daggerem, to trudna sprawa.

 

Skołuj buffa najlepiej 3xM (odbicie, pomoc, błogo)

 

Jak masz dobrego kompa, to jeszcze zrób szamana leczenie z 2xM (zwinność + leczenie, żeby trutke zdejmować)

 

Koziki jak będziesz miał tego leczenie najlepiej ok. um 10.

 

Jak będziesz expił bez niego, to spróbuj jakieś sr 30+ skołować.

 

Szamana leczenie stawiasz na kamer modzie - auto buff.

 

Powinieneś z dobrym eq brać te 3-4 grupki, ale najlepiej kup exp ringa, bo sam expiłem i wiem jaki to hardcore - szczególnie z dość słabym [czyt. full poli] eq.

 

 

 

 

Życzę powodzenia,pozdrawiam.

 

 

52287137559562145640.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...